reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Mamusiaagusia, dzięki za podpowiedź..:-D:tak: Na razie nie chcę mieć zbyt wielu uczniów, bo muszę się jakoś zorganizować czasowo, ale jak będzie potrzeba, to przynajmniej będę wiedziała co robić...;-)

No i obiecane fotki...
 
reklama
Piotrkowska 111...w bramie... no to chyba ten sam.. Marcin ma na imię i chyba basistą jest... wiem, ze gdzieś gra...
No to jest tu nas parę z muzyką związanych... hi hi...
 
W takim razie, jak już chłopcy z mężem zacznął grać, to dam WAm znać, i jak byscie chciały posłuchać fajnej muzyki to zapraszamy.
No, to teraz zrobiłam im reklamę:-p:-p:-p.
 
Widzę, że się muzycznie zrobiło... :-D
Kropecka a Ty wiesz, że Wiktorek mnie odwiedził? Mówił Ci, że był u ciotki w aptece? ;-):rofl2::happy2:
Ale z niego słodki blondyn! Normalnie mój Olo się chowa! :happy2: Tylko śpiący troszkę chyba był, bo taki mało rozmowny... ;-)
 
Ola, opowiadała mi mama, że Cię spotkała :) No jeśli chodzi o Wiktora to on zachowuje się nieprzewidywalnie. Czasami gada jak najęty, do wszystkich się uśmiecha a czasem ani be ani me, zero kontaktu :)
 
reklama
Hello Łodzianki!!!
To jak z tym Zdrowiem??? Wiem, ze pogoda nie rozpieszcza, ale chyba bez przesady??
Ja się wybieram jutro po południu... nie umiem godziny określić, bo moje dziecię śpi w cały świat i jak jej się aktualnie podoba... Będzie któraś z Was tam jutro???
 
Do góry