reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
No i zaczeło sie.
Mój przedszkolak jak na skrzydłach pofrunął do przedszkola.
Natomiast Oskarek był strasznie zawiedziony, ze nie zostaje, bo bardzo chciał.
Może od lutego, jak zacznie już wołać siusiu, tak jak nalezy, to moze zostnie przyjety.
W ogóle było strasznie duzo dzieci.
W kazdym razie Kamil wreszcie sie doczekał i juz jest w przedszkolu.
 
mamusiaagusia!

Gratulujemy małemu dzielnemu przedszkolakowi.

Widzę ,że mamy tu nieoficjalny fanklub "Normalsów".:-)

abrzuzka!

Fajne zdjątka z "Akademii". Ale rośnie ta twoja panienka. :-)
My w tym roku znowu nie dotarliśmy, może w przyszłym się uda.
 
A my jednak zaliczyliśmy Akademię Pampersa, w ten weekend, przy okazji wizyty u znajomych w Krakowie ;-)

Czyżbym była jedyna, która nie zna Normalsów? :zawstydzona/y: Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie jestem rodowitą łodzianką i mieszkam tu dopiero od 4 lat ;-)
 
Dzien dobry wszystkim Mamom, ja was tylko podczytuje, bo jak zaczełam pracować to czasu na netka mam mało. Ja byłam na Akademii z Wiką i moja mamą i nam się podobało, powłaziłam na krzesełka, potrzymałam "tatusia" za rączki a mama się tylko smiała z moich nieudolnych ruchów:-):-) Dajcie znac o tym spotkaniu wcześniej ( a najlepiej jakby było w weekend) to może ja tez sie wybiore;-)
Uciekam do Wiki bo sie obudziła. Miłej nocki wam życzę.
 
Leika pisze:
Czyżbym była jedyna, która nie zna Normalsów? :zawstydzona/y: Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie jestem rodowitą łodzianką i mieszkam tu dopiero od 4 lat ;-)
Ja też nie znam ich muzyki, choć nazwa nie jest mi jakoś obca. Ja nie mam usprawiedliwienia... :zawstydzona/y::sorry2:

nie martwcie się, ja też nie znam. nie chciałam sie dopytywać, bo też myślałam ze jestem jedyna, ze sie wygłupie :zawstydzona/y: ale nazwa też jakby brzmi znajomo, ale z niczym mi się nie kojarzy:sorry2:
 
No niestety my tez nie znamy tego zespołu:no: Z Waszych opowiadań wnioskujemy, że mamy czego żałowa, ale mam nadzieje że jakoś o nadrobimy :-D
Czeka nas dużo rzeczy do nadrobienia w Łodzi, bo mieszkamy tutaj dopiero od lutego :-) od momentu jak Marysia pojawiła się na świecie ;-):-):-D
 
reklama
Do góry