reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

owlrenewyslalam Ci priva bo jutro wiekszosc dnia spedze w okolicach Oak Lawn...mam wrazenie ze to dosc blisko Ciebie, wiec moze masz ochote na przerwe z kawka (bezkofeinowa);-)
 
reklama
Witajcie kochane, ja coraz czesciej padam razem z corcia i nie mam juz sily na BB.
Widze, ze macie sie dobrze. U nas pogodowo nawet przyjemnie (jak na listopad).
Pawimi widze, ze synek dokarmia Waszego pupilka?:-):-):-)
 
czesc Kasiek....no tak, to prawda haha, tam nizej w moim podpisie jest fotka jak probowal sie dzielic z nim swoim mleczkiem :-) A ty bardzo zapracowana??
 
pawimi jak bym swoje pociechy widziala, fotki pozniej ;-)

Aga super fotki, ocean i swieze powietrze.

Domiska a Ciebie gdzie powialo?

IMG_6821.jpg


IMG_6822.jpg
 
a kolezanka owlrene sie do mnie nie odezwala chociaz spedzilam caly dzisiejszy dzien niemalze obok jej domku :-( i z bezkofeinowej kawki nici, pewnie gdybym glebszego drina zaproponowala to wtedy moja oferta bylaby bardziej kuszaca :-) :-) :-)
 
Kasiek dziekuje, czyli juz sie domyslam ze jak sie kiedys zdecydujesz na pieska to na takiego samego :-p:tak:

Pawimi owIrene nie moze glebszego :no:, zreszta na marcowkach tez jej nie widzialam, moze cos jej wyskoczylo.

Domiska a u nas powolutku, dzis nad ranem byla taka burza jakiej dawno nie widzialam, jak grzmialo to domem trzeslo, a piorony caly dom rozswietlaly. Wcale sie nie wyspalam, bo juz o 5am mialam Pata u siebie w lozku. A na 9am mam appt do gina na check up. Super ze tak cieplo bo z 61F. A czym bylas taka strasznie zajeta?
 
Wama - wiem ze nie moze, to byl taki glupi zart, a kawe przeciez nawet bezkofeinowa proponowalam. Juz wiem co sie stalo, po pierwsze to dostala czy przeczytala pozno moja wiadomosc a po drugie miala wizyte u gina po swoim szpitalnym pobycie wiec i tak nie za bardzo jej pasowalo sie spotkac. Rozumiem ze wolala by byc w lepszej formie na wypady kawkowe. Szkoda ze tak daleko mieszka bo bym jej dzieciaki chetnie do siebie wziela na sobote na przyklad zeby sobie dziewczyna mogla troche odpoczac a one by mialy kolegow do zabawy no i troche odmiany. Do pomocy jej sie nikt zbytnio nie garnie niestety a dwoje dzieci, ciaza i ciezka praca to troche za duzo na jedna kobietke. Ja wczoraj zasnelam na kanapie rozmawiajac z Domiska na gg ;-) Najwyrazniej mialam juz dosc wczorajszego dnia haha...
 
reklama
Wama praca praca zajeta kilka dni mialam z glowy.. nie pamietalam jak sie nazywam bleh dobrze ze sie skonczylo.
UO biedna to faktycznie nie pospalaas:/ dzis wczesnie do lozeczka wskakuj! powiedz co tam ginek powiedzial?

pawimi no wlasnie gdzies zniknelas mi wczoraj :)


eh ja tez mialam nieciekawa noc jakos.. nie moglam spac budzilam sie co chwile, poszlam sie napic pozniej znowu nie umialam usnac.. co chwile pobudka boze.. myslalam ze ta noc nigdy sie nie skonczy, zazwyczaj spie super.. zadnych problemow wrecz przeciwnie bardzo gleboko spie ale wczoraj masakra! :/ dobrze ze ranek nadszedl i sie zgramolilam z lozka - tylko glowa mnie boli :((
 
Do góry