reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Hej Dziewczyny :)
No to juz pewne 15 lipca wylatuje do USA :-)
Zastanawiam sie nad tym gdy kobieta w wieku 35 lat w Stanach zachodzi w ciaze to czy ma bezplatne badania prenatalne. W PL to jest bezplatne i chyba obowiazkowe. Prosze doradzcie cos.
Pozdrawiam :-)
 
reklama
filemonka3 - wlasciwie to nic tu nie jest bezplatne, albo sama placisz albo ubezpieczenie. Jezeli chodzi ci o takie badania prenatalne jak amnio albo cvs, to po 35 roku zycia jest do nich wskazanie i jak masz ubezpieczenie to ci pokryje. Ja wlasnie jestem w drugiej ciazy po 40-tce, i w obydwu ciazach mialam cvs (biopsja kosmowki). Upezpieczenie pokrylo w calosci (ok $1000), zaplacilam tylko $30 jak za normalna wizyte lekarska. Nieinwazyjne badania, takie jak triple albo quad screen z krwi (chyba test PAPPA po polsku?) chyba sa pokrywane bez wzgledu na wiek, ale nie wiem na 100%. Tak naprawde to wszystko zalezy od tego jakie masz ubezpieczenie i co ono pokrywa.

Pozdrawiam i powodzenia :-)
 
Ewausa1- Jak maluszek sie chowa?

Co u reszty kolezanek slychac?

Mieszkam w Virginii od 2 m-cy i bardzo mi sie tutaj podoba. Pomimo tego, ze w ciagu jednego dnia przezylam trzesienie ziemi i huragan Irene:confused:
Pozdrawiam!
 
reklama
czesc Dziewczyny!
..obserwuje ten watek juz od jakiegos czasu i mam swiadomosc, ze niewiele sie tu dzieje, ale sadze, ze mi troche pomozecie :) :) :)
Dostalam papiery i mamy mozliwosc legalnego wyjazdu do USA z cala rodzina, ale nie wiemy czy sie zdecydowac...
Od czego zaczac organizowac taka przeprowadzke :confused::confused::confused:
 
Do góry