reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

motylek ja jutro bede probowala umowic sie do GP,ale na cud nie licze..sprobowac jednak warto ;-),a ty sie troszke uspokoilas ?
kiss mozliwe jest wszystko...ale przeciez nie bedziemy sie tutaj dolowac !!!!!,trzeba wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze z naszymi Malenstwami,ze na swiat przyjda w terminie cale i zdrowe !!!!!!:tak:;-)
moj malzonek kupil mi dzisiaj piekny bukiet kwiatow..rano mnie wkurzyl,a teraz wyskakuje z kwiatami..chyba po malu do niego dociera,ze znowu bedzie tatusiem :-D i dzieciom juz tez powiedzielismy..radosc ogromna..ale na poczatku szok..:tak:
 
reklama
Kinga: moze to ze stresu albo cos zjadłas? wydaje mi sie ze to za wczesnie;p

motylek: na pewno wszystko bedzie ok! trzymam kciuki za badanie :)

a ja juz zwątpiłam... ehh nawet miałam ochote zrobic dzis test. ale nie. powstrzymuje sie :p hehe :)
nawet mi sie śniło, ze urządzam pokój dla dziecka ;[;[
 
Witam się i ja;-)

Jutro wizyta a ja jestem chora ;/ Musze się przejśc do lekarza żeby mi przepisał coś na ten kaszel.
Co do ciąży mam bardzo wrażliwe piersi uuuuu :tak: i lekkie bóle w w brzuchu cos podobnego jak przed @.
Pierwszą ciążę znosiłam baaardzo dobrze:happy: a ta bardzo się różni.;-)
 
Krolewnazmarcepana- za pol godzinki dzwonie, tak sie starsznie boje tego wyniku, :szok:

2178 z 1049 taki przyrost bety w ciagu 48h, jejku chyba sie udalo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to super motylek !!!! na pewno bedzie dobrze ;)

MamaPatryka: ja w pierwszej ciąży czułam sie strasznie, prawie wylądowałam w szpitalu z odwodnienia:p teraz nie wiem jeszcze czy jestem w ciaży ale wciąż doszukuje sie objawów które miałam w tamtej..

dzisiaj byłam z Małą na szczepieniu i jeszcze musiałam za nie zapąlcic ;[;[;[ a nie spodziewałam sie ;O
 
widzę, że coraz szybciej tutaj tętni życie i bardzo dobrze :-)
Motylek gratuluję wyniku! Ja natomiast dzisiaj się potknęłam o stopień w domu i rąbnełam całym ciałem na płytki... oczywiście teraz panikuję ale najbardziej ucierpiały moje nogi i ręka, brzunio mnie nie zabolał nwet tylko jak się podniosła to zachciało mi się wymiotować ale obyło się bez tego... żadnych plamień nie mam, bóli, nic... tylko głupie myśli w głowie. Dzownie do Gina ale nie odbiera wysłałm mu sms choć nie wiem czy to wypada tak sms pisać, ale jak nie odbiera to co mam zrobić?
:sorry:
 
madlen: a uderzyłaś sie bardzo w brzuch? bo jak reszta ciała zamortyzowała troche uderzenie to nie masz sie co martwić ;) nie denerwuj sie na zapas :)
 
reklama
Witam dziewczyny.:-)
Widzę,że co ranek,to kolejne dobre wieści,motylek,serdecznie gratuluję.:tak:
4madlen dobrze,że ci się nic nie stało.A tak a propos, to takie domowe wypadki też najbardziej "uwielbiam".:-D:-D
Ja nadal oczekuję do poniedziałku,żeby zrobić test,może we wtorek?:hmm:Ale jak pisałam,że jestem spokojna,tak dziś rano znów mnie napadła nerwica,że jeszcze nic nie wiem,a nie ma sensu testować,jak prawdopodobnie jest jeszcze za wcześnie i tylko się rozczaruję.Ciekawa jestem tylko,jak to teraz będzie z objawami ,które zawsze miałam przed @,tzn obżarstwo,ja to nazywam GASTROFAZA :-D.Teraz nie będę wiedziała,czy zbliża się @,czy jestem w ciąży.No,ale nic,uciekam coś ze sobą zrobić i wyperswadować mojemu dziecku oglądanie po raz 78 tej samej Barbie.
Buziaki.:-D:-)
 
Do góry