reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dzięki śliwka no pewnie ta kolka od tej coli ale coś człowiek całe życie uczy się na błędach....
Agatka usnela ja szybko płatki na mleku zjadłam zresztą to moje śniadanie codzień od 2tyg;) i lecę się sciagac;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
quchasia nie mam pojecia. Nagle mnie zmulilo i szybko musialam leciec do lazienki bo slinotok... A jadlam to co G i on sie dobrze czul..dziwne.

Sliwka to powien Ci ze masz fajnie, bo Oski chce spac juz tylko w lozeczku. U mnie w lozku to nie wiem jak bardzo zmeczony musialby byc zeby zasnal, masakra jakas. Chociaz z drugiej strony to sir ciesze, bo jego lozeczko jest tylko jego i dobrze ze chce w nim spac :) Hm szybko dostalas @... Ja licze ze z kilka miesiecy jeszcze bedzie spokoj hihi. Ale zebym sie nie przeliczyla :) a co do tamponow to chyba mozna uzywac, patrzylas co pisza w necie?

apolinka woooow, niemozliwe!! Tyle godzin na kp :O albo niejadek z niego, albo masz mega tresciwe mleko !! Superowo.

Gosia ale ta Agatka ma wrazliwy brzuszek, no wspolczuje Wam. Co do reklamy to serio? Bebilon? Hmm.. No moze :p

Ja nie wiem co z ta moja laktacja...wnerwia mnie juz. Nie wiem czy Oskar sie najada czy nie... A i teraz jedzenie to z dwoch piersi i zajmuje to ok pol godziny. Wczesniej jadl w 10min i tylko jednego cycusia i spal po 3-3,5h a teraz 1,5-2h po dwoch cycach....

W ogole w koncu sie dowiedzialam o co chodzi z tym moim mm ktorr mam i jaka jest roznica miiedzy nim a 1. Otoz moje to Bebivita Pre a jest jeszcze Bebivita 1. No i te moje ponoc bardziej naturalne i zblizone do mleka matki w smaku i wartosciach i mniej sycące. No i te Pre podaje sie np gdy karmi sie piersia gdy malo pokarmu i nie powoduje kolek ani zatwardzen z racji braku skrobii. Tyle sie dowiedzialam i przynajmniej teraz wiem. Bo niemieckie etykiety to jakas czarna magia dla mnie...
 
Już po wizycie z Mają u lekarza a raczej u pielęgniarki ale ma czyste oskrzeli i poszła do szkoly ja wróciłam do domu Agatka spi usnela w czasie drogi a jak do domu weszła to się obudziła ale ululalam i spi a ja scianame mleko na następne karmienie i jak sobie bo głodna jestem cały czas. A kupilam te nowe kropelki na kolki kilka dzieeczy mi polecalo zobaczymy narazue chyba espumisan zaczął działać słabo jest tak zmęczona i od 7 spala niecała godzine
 
Ja dzis u gina. Wszytsko ok, jeszcze tylko morfologia do sprawdzenia;) rozmawialam o antykoncepcji, ze wzgledu na migreny nie chce wracac do tabletek. Rozwazam spirale- jakies opinie???

Ala spi dosc duzo dzis, pozwala mi przygotowac wszytsko do urodzin ale boje sie co bedzie wieczorem.. w ogole maz mnie zasypal prezentami, normalnie musze go pochwalic jak nigdy hehr
 
Maly byl grzeczny i jak polozylam go na macie to grzecznie sie rozgladal a ja moglam posprzatac w kuchni, poodkurzac mieszkanie i pranie z wczoraj poskladac :) a pozniej sam usnal na tej macie to jak go przenosilam do lozeczka to nawet oczek nie otworzyl :)

G wrocil z pracy po 14, zjedlismy pierogi ruskie i teraz ogladamy tv. Troche dzis senna jestem, a pogoda nawet sloneczna.
 
Quhasia wszystkiego najlepszego dużo zdrowia szczęścia i milosci:*oraz pociechy z corki i meza oraz spełnienia marzen:) udanej imprezy;)
Domi to dałaś dzis czadu:) chodź do mnie mi pomozesz;)
Ja padnieta po nocy jestem Agatka usnela po 13 ja się położyłam ale co chwilę marudzila przez sen i się nie przespalam bo co chwilę bujalam teraz się ściągam i po Maję za pol godz lece wrócę i mała nakarmie może wtedy się przespie. Ja już tebletki mam anty ale ja nigdy żadnej antykoncepcji nie stosowana wiec zobaczymy czy nie utyje. A C do spirali to moja mamusia miala i poszła zdjac bo chciala zajść w ciążę a lekarz jej powiedział że już kęs w ciąży wze mną wiec nie wiem.
 
Ooo widzę ze temat antykoncepcji został poruszony. Ja tez sie nad tym zastanawiam bo tak jak Gosia nigdy nie stosowalam. No w sumie prawie nigdy bo po poronieniach przez krótki czas brałam tabletki ale nie na stale wiec sie nie liczy tabletek za bardzo nie chce bo hormony za silnie na mnie działają. A wy co będziecie stosować? Jakies propozycje sprawdzone bez niespodzianek
 
Hej dziewczyny.
U nas wczoraj dzień bez kupy. Myślałam że będzie markotna i placzliwa, ale o dziwo nie. No to sobie myślę, ze w nocy da popalić, no ale też nie. A dzis rano po cichutku ładnie kupka wyszła:) a po godzinie druga.

W ogóle malutka dostała katar ode mnie. Wkurzona na siebie jestem strasznie. Na szczęście nie jest go dużo i widzę, że nie męczy jej jakoś specjalnie.

Któraś pisała o monitorze oddechu. Ciekawe jak to w praktyce się sprawdzi. Właściwie lepiej żeby nie sprawdzać. My nie potrzebujemy poki co bo malutka śpi z nami. A ostatnio mąż był na zakupach i wpadła mu w ręce elektroniczna niania przeceniona z 400 na 130 no i wziął. Taki trochę gadżet. Fajna sprawa bo ma kamerkę i można na telefonie obserwować dziecko. Póki co tylko w zasięgu wifi w mieszkaniu, ale to ma też opcję, że działa jak rodzice są poza domem. Póki co mąż walczy z ustawieniami, bo ta opcja outdoor nie chce zatrybic.

Co do spirali się nie wypowiadam. Tabletki anty brałam jakieś 5 lat. Potem 5 lat kolejne nie brałam i jak zaczęliśmy myśleć o dziecku to się okazalo, że mam torbiele ni endometriozę. Na szczęście po laparoskopii zaszlismy w ciążę po 3 miesiącach. Czasem sobie myślę czy te problemy to nie od anty wlasnie. Ogólnie nie zamierzam teraz nic brać, chyba że okaże się, że endo powróciła. Chciałam iść na usg u sprawdzić, ale gin kazała się wstrzymać do pierwszej miesiączki, bo teraz wszystko uśpione, więc torbieli raczej nie mam poki co.
 
Piotrusiowa moja szwagierka brała tabletki chyba z dwa lata tylko i też miała torbiele i teraz endometrioze ma, nawet operację miała na te torbiele także może coś w tym być. Ja też nigdy nie stosowałam antykoncepcji. Ogólnie teraz też nie zamierzam, bo chcę mieć dość szybko drugie dziecko :) opieram się na testach owulacyjnych. Weszła jakaś nowa metoda levosert sie nazywa jest to domaciczny system terapeutyczny. Wprowadza się do macicy taką sondę czy nie wiem jak to nazwać i ona uwalnia hormony. Działa przez trzy lata, mąż mi ulotkę ostatnio o tym wziął.
W ogóle dziewczyny jaki mam dzisiaj masakryczny dzień. Wczoraj od pasa w górę zaczęła mnie boleć lewa strona a dziś to sie strasznie nasiliło :( nawet czasem trudno mi oddychać myślę, że to z przeciążenia, bo jak noszę Małą to zawze na tej lewej stronie i teraz mam. Kiepsko widzę dzisiejsze wstawanie, a mąż mi nie pomoże, bo rano do pracy i musi się wyspać. Jak na razie Blanka smacznie śpi ciekawe na jak długo :)
 
reklama
Śliwka mi mąż też nie pomaga w nocy bo jest kierowcą i musi być wyspany do pracy a zresztą cycusia jej nie da bo mała ww nocy cycusia je:)
Agatka usnela i 19 i ja się położyłam ale marudzila i nie usnelam a później jak usnelam to Maja obudziła a później mąż bo z psem wychodził i nic nie pospalam:/ teraz się ściągam i później wykapie mała i do spania mam nadzieję ze po kąpieli i karmieniu pospi troszkę i odespi dzisiejszy dzien;)
A co do tabletek anty będę brała dopóki @ nie dostanę później na kaledarzyku jak do tej pory:) i niespodzianki nie mialam:)
 
Do góry