reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Domisia - ja też chyba będę mieć cc jak mi się nie obróci choć ma jeszcze szanse i wcale a wcale się tym nie przejmuje ważne żeby było zdrowe i urodziło się o czasie czyli np. nie musiało siedzieć w inkubatorze.I czy to będzie sn czy cc dla mnie to nie ma znaczenia żadnego.
Też powoli mysle o jakimś generalnym sprzątaniu mieszkania bo później swieta i nie wiadomo jak to ogarne a tak przynajmniej coś będzie sprzątnięte.
U nas na święta musi być na błysk zawsze tego byłam nauczona z domu rodzinnego a teraz może nie będzie na błysk ale sprzątnięte będzie.
 
reklama
Mi też te dni zapierdzielają ;/ a Tu jescze tyle prania...prasowania... pogoda niby trochę lepsza, ale i tak nie na tyle żeby wszystko ładnie wyschło.

Dzisiaj się chyba wybierzemy na grzyby... uwielbiam las... chociaż ostatnio modlę się zawsze żeby grzyba nie znaleźć bo nie chce mi się kucać... najgorsze są później zakwasy w udach:) mięśnie się zastały przez te kilka ostatnich miesięcy...i kilogramów przybyło.
 
Kaskaleczna to faktycznie choróbsko Cię dopadło. Kuruj się. Mam nadzieję, że wózek będzie fajny i uda się wygrać i nie przepłacić :)


anoula ale smaku czekoladą zrobiłaś :) chyba zmolestuję M, żeby mi zrobił choć kakao :)


gnosia trzymam kciuki z męża i za przekręcenie dzidzi.


Annie. To super, że bliżej niż dalej z remontem :) mi też na razie pędzi czas jak szalony :)


lefkowa, rozśmieszyłaś mnie tym, że wolisz nie znaleźć grzyba, żeby się nie schylać :)

P.S. kakao gotowe, M szybko się uwinął :)
 
aaga84 no powiem Ci ze sama sie dziwie czemu tak pozno odkryłam tą czekolada ale uwaga! dzidzius po niej szaleje !!!! :)
domisia dzieki za pocieszenie..ja wciaz czekam ale realnie patrzac to szanse maleją z dnia na dzien 34 tc to troszke pozno. Ja wiem ze cesarka to dobre wyjscie w przypadku pupkowców jak mowi moja gin i nie bede siebie i malenstwa na sile forsować naturalnym tylko kurcze jakos nie moge sie przestawić na to jednak cc...przygotowywalam sie do tego naturalnego tyle czasu fizycznie i psychicznie, no i przede wszystkim BARDZO tego chciałam. Wiem ze to moze wydać się dziwne bo wiele dziewczyn wybiera cc i ok - to każdego wybór, ale dla mnie to bardzo trudno szczególnie ze wiadomo jedno cc ciągnie za sobą kolejne:((( no nic porycze ( jak to ja w ciązy) i mi przejdzie...
na koniec powiem Wam..a własnie fajnie ze jest tak szaro...mozna sie rozłozyć na kanapie z czeko (aaga84;) albo zając się domem, remontem, prasowaniem czy cokolwiek nad nami jeszcze wisi i przynajmniej nie jest żal pięknej pogody za oknem..:tak:
 
Nie mam pojęcia co opowiedzieć hehe :D
mieszkaniec mojego brzuszka jeszcze nie znany ma się ukazać 23.09 na wizycie.
znaczy jest to na 80% chłopiec.
imiona wybraliśmy Nikodem lub Blanka :)
 
Anoula masz rację, pogoda poduszkowa. Z czystym sumieniem można leniuchować pod kołderką :)


Witaj kaaroo!


Zaraz jedziemy do znajomych na pogaduchy. Jutro uaktywnię jesienne leniuchowanie :)
 
reklama
Witam się ze wszystkimi Mamuśkami, chciałam do was dołączyć co prawda konto założyłam dużooo wcześniej ale jakoś nie miałam weny na pisanie:zawstydzona/y: Teraz próbuje nadrobić ale za dużo stron i nie ogarniam :-pwybaczcie;-)

Teraz coś o sobie: termin mam na 6 listopad, będzie córeczka:-) Co do imienia to Daria lub Iga nie możemy się zdecydować:-)

Pozdrawiam.
 
Do góry