reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

kaaro :) piekna waga :) Anastazja to byl moj typ dla dziewczynki -cudne imie :) Blanka tez zreszta ladnie :)
moze Ty masz ochote sie wybrac w poniedzialek na warsztaty Swiadoma mama? ponoc sa calkiem ciekawe :) gdzies tu dawalam linka jakbys miala ochote bo widze ze wrocław :tak:
 
reklama
Maagsiaa gratuluję mieszkania! :) i trzymam kciuki na jak najdłuższe wytrzymanie z dzidzią w brzuszku.


Lefkowa to już na większość prania masz za sobą :) tylko ja tak się ociągam.


Wczoraj jak jechałam do szpitala, to na szybko pakowałam dla siebie torbę, gdybym tam została i uświadomiłam sobie, że na wszystko trzeba być w każdej chwili przygotowanym, więc od dziś pranie, jutro prasowanie (lajtowo, aby brzuszka nie obciążać robotami) i czas kończyć przygotowania. Zaraz pensja, trzeba listę wyprawkową dokończyć i odpoczywać jak najwięcej już do końca, bo każdy dzień na wagę złota. Dopiero wczoraj taki kubeł zimnej wody na mnie wylano...


kaaroo gratulacje :)
 
aaga84 a marnie się czuję :( dzięki za pamięć :) gardło mocno boli i taka rozwalona jestem :(
ja już prasuję po parę sztuk, żeby się nie przemęczać a jednak aby było gotowe. Dziś na wizycie lekarz powiedział że jest bardzo zadowolony że dotrwaliśmy już do tego 34 tyg. teraz aby jeszcze z 2 tyg. i będzie git :) za tydzień mogę zacząć bardziej żyć :)) ale jeszcze bez szaleństw :)
 
marys najgorszy czas dla maluszka masz już za sobą, teraz każdy dzień jest na wagę złota, ale już ryzyko coraz mniejsze. Super, jeśli lekarz jest zadowolony, to znaczy, że będzie ok :) Kuruj się i nie przemęczaj. Właśnie ja nie umiem tak robić czegoś po trochu... Ale muszę zacząć tak jak Ty, po kilka sztuk. Musi tak być, Piotruś najważniejszy. Wróciłam do wyszywania krzyżykowego, kupiłam sobie kolorowankę i kredki (żeby zając czymś się, co nie przemęcza, książki uwielbiam, ale muszę mieć też jakieś urozmaicenie od nich, a tv i filmy są ok, ale też nie non stop).

P.S. wyniki ogólnie ok, trochę za niskie limfocyty, a za wysokie neutrofile, ale nieznacznie, więc nie będę panikować.
 
Jasiu przychodzi do domu i mówi: - Tato wzywają cie do szkoły. - A co zrobiłeś? - Nic tylko stolik wysadziłem. Po trzech dniach: - Tato wzywają cię do szkoły. - A co znów zrobiłeś? - Nic tylko stolik wysadziłem. Po tygodniu: - Tato wzywają cię do szkoły. - Nie pójdę już do tej twojej szkoły! - Słusznie po co chodzić po ruinach.
 
Hej dziewczyny! dzisiaj wyjątkowo witam się pierwsza :)
u mnie zapowiada się piękny dzień- przejrzyste niebo i słońce !
Wybieram się dzisiaj (w końcu) po wanienkę i przewijak... które miały być zakupione już z dwa tygodnie temu.

Zdrowiejcie i trzymajcie się :-p
 
witam,

od rana akcja poprawa humoru 2013:)
1/ pranie ręczników i koszul do szpitala;
2/ 10 słoiczków leczo;
3/ listonosz właśnie przyniósł grzechotkę od fisher price:) -najlepsza rzecz na poprawę humoru, bo za darmo:) no za dane osobowe;)
do tego rabaty, tyle ze w moih okolicach nie ma sklepu fisher\;( nawet w lublinie:(masakra

dla zainteresowanych link- któraś mama kiedyś go wrzuciła
http://www.fisher-price.com/pl_PL/playtime/FirstHugCampaign/index.html


witam nową mamusie;)

lefkowa szalejesz z tym praniem:0 ja czekam na odpowiednią pogodę:)

kamilka dasz radę leżeć dla dzidziaka , tylko kto synka będzie do przedszkola prowadził?
gnosia ja wszystko przez neta kupuje- raz że taniej i większy wybór, dwa nie mogłam szaleć po sklepach


maagsia rewelacja że już w swoim wymarzonym mieszkanku;

kaaro gratuluje córeczki



aga marys domisia- teraz to aby jak najdłużej w dwupaku wytrwać:)

brackie- Twoje kawały to już mąż w pracy opowiada- puszcza dalej w Polskę:) najnardziej to podobno podobała im sie ta jajecznica:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laski;-)
Ostatnio nie miałam siły jakoś pisać, ale czytałam na bieżąco :)
Złapałam katar i gardło coś pobolewa. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Wczoraj przez dzień kilka razy brzuch twardniał, a w noc śniło mi się, że rodzę i jak się obudziłam, to się okazało, ze mam dość mocne skurcze, ale na szczęście przeszło. Dziś od rana już spokój. Nic mi sie nie chce:confused2: mam dziś mega lenia.
miłego dnia ;-)
 
Do góry