reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Kurcze dziewczyny ale i ja ze spojeniem łonowym mam problemy od miesiąca mn ie boli a w nocy jak wstaję to w ogóle. W poprzedniej ciąży miałam to o wiele później praktycznie przed porodem a tu już tak wcześnie może dlatego, że duże dziecko zgłosze to lekarce. Trzymam kciuki za rodzące no już zaraz się zacznie prawdziwy baby boom u Nas:)
 
Hej dziewczyny :)
dawno mnie tu nie było, ale jakoś czasu nie mam, a czasem siły.
Gusiak- trzymamy kciuki! :)
Anoula- mazury to dla mnie koniec świata :D bo od nas z domu jest do tej miejscowości gdzie pojechał 680 km! więc jakbym zaczęła rodzić, to prędko nie przyjedzie.
Generalnie u mnie spoko. Puchnę tylko mocno. Dziś od rana nie idzie u mnie zauważyć kostek w nogach. Poprałam dziś chyba z 30 par śpiochów, a teraz prasuję pieluchy, bo po wczorajszym praniu są jak psu z gardła wyciagnięte.
 
Ja już po wizycie. Ogólnie gin kazał mi iść do internisty z moim przeziębieniem. Nastraszył mnie, że trzeba wziąć antybiotyk, bo jak nie doleczę to trzeba będzie też dziecku potem dać antybiotyk. Więc jutro idę... Pobrał GBS, jutro muszę zanieść do lab.Jeśli chodzi o CC to prawdopodobnie odbędzie się 24.10, bo wtedy jest dzień zabiegowy. Mam dzwonić w czwartek i już będę konkretnie wiedzieć. Dzidzia ma się dobrze, pępowina Ok, łożysko OK, wody OK. Jak zapytałam jak wcześniej sie coś zacznie to powiedział, że nie może się zacząć dziać i tyle. Ogólnie jestem złą, że musze iśc do tego internisty.:-(
 
Jak się dowiedziałam o tym porodzie dzisiaj to zaraz poleciałam do apteki kupić to wszystko czego mi jeszcze brakuje do spakowania się bo jakoś tak to odwlekałam a dzisiaj doszło do mnie że to jednak może być już niedługo. Szok
 
reklama
Do góry