reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

aneteczka - ja tez przychylam się do zdania slonka i monisqan. Presja otoczenia potrafi być obezwładniająco mocna. Ja zrobiłam tak z pierwszą córką i marnie na tym wyszłyśmy!!! Ja niedowaga i anemia i początek osteoporozy a Gaba anemia i niedowaga, kłopoty skórne (atopowe). Wiadomo, ze pierwszy miesiąc to taki ostrożny, nie smażone, nie wzdymające i nie ostre ale później stopniowo należy wracać do codziennej diety (no chyba, że alergik). A tak dziewczyna będzie nikła w oczach to jeszcze nerwicy się nabawi (chyba nie bardzo ufa sobie) a "otoczenie wie lepiej".
 
reklama
Hej dziewczyny ! Chcial nie chcial, musze do Was dolaczyc tzn. podczytywalam Was codziennie, ale czasu na pisanie jakos brakowalo, gdyz mam 4 dzieci :szok:i jestem mocno zajeta. Poniewaz zbliza sie zima to i czasu troche wiecej postanowilam jednak dolaczyc do Was , jesli mozna. Jak juz pisalam mam 4 dzieci, najmłodszy Krzys, urodzil sie 24.maja , Ania skończy niedługo 3 latka, Monika ma 13 lat, a Florentyna 15. Jak sie obrobie to postaram sie dolaczyc fotki swojej rodziny, a jak sie naucze to także suwaczki...:-)
witaj!!!! rodzinkę masz sporą:szok:, koniecznie załącz fotki :-), musi być wesoło ale najweselej to ma Krzyś!: 3 starsze siostry, no,no, chłopak będzie wyczulony na sparwy kobiece;-). Pisz i daj się Nam poznać.

marychna - powodzenia z mieszkaniem a wcześniej z kredytem :)
 
mamstud, oj kurczę nie pomogę z tą nianią, nie mam pojęcia :sorry2:
ale z ciebie sadystka- - tak męża męczyć tymi znikającymi 300zł :-D


czyli co - nie muszę iść do spowiedzi?? :cool2::-D:rofl2::rofl2:

jejkuś jakiego mam leniwca :szok::szok:

Ja byłam u spowiedzi, ale sama chciałam i do tego w innej parafii, bo w tej naszej to w tygodniu różnie ze spowiedzią( oczywiście żadnej kartki nie miałam) Od chrzestnych wymagają tylko tych kartek o tym, że są praktykujący, a jak oni te kartki w swojej parafii dostaną (czy po spowiedzi, czy nie) to już naszego proboszcza nie interesuje:tak::-)
 
Anateczka ja tez na pneumokoki szczepie bo tak mi doradzil pediatra :)czyli słuzba zdrowia w szwajcarii
Chyba lekarze wiedza lepiej co dobre!!:tak:
My niby ta tura tez mamy dac pneumokoki, ale caly czas zastanawiam sie.
Dla przykladu powiem, ze moja kolezanka (ma synka w wieku Juli) szczepi tymi z NFZ'u i nie zastanawia sie nad dodatkowymi. My od razu wzielismy te platne, zeby dziecka nie kloc tyle razy i sluchajac o tych dodatkowych na poczatku mozna bylo zglupiec. Od poczatku dostala rotawirusy, teraz tylko zastanawiamy sie nad pneumokokami.
Pewien lekarz powiedzial, ze ktoras tam szczepionka jest zrobiona na bazie zarazkow ze Wschodu i u nas (Polska) moze nie dzialac. :dry:
 
Ja to jednak jestem idiotka mam ten laktator i od dłuższego czasu wypada mi ta uczszelka gumowa a wy mówicie że są dodatkowe dwie i co patrze do pudełka i są dwie nowiutkie zapakowane uszczelki a tyle się męczyłam i wyklinałam ten laktator o ja głupia :wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Ja to jednak jestem idiotka mam ten laktator i od dłuższego czasu wypada mi ta uczszelka gumowa a wy mówicie że są dodatkowe dwie i co patrze do pudełka i są dwie nowiutkie zapakowane uszczelki a tyle się męczyłam i wyklinałam ten laktator o ja głupia :wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale mi to od samego poczatku wypada. Od nowosci. Wiec chyba to nie wina zuzycia..... :dry:
 
Do góry