reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
no ja też... ten przeskok na trójkę jest... ciężki.... chyba ten krem na zmarszczki kupię.... w końcu po trzydziestece to już się chyba powinno stosowa...???
Och ja przeżywałam strasznie....no i co było minęło a ja dalej sie czuje hmmm..nie tak staro:tak:
A co do kremów na zmarszczki...to ja już wcześniej takie słabe stosowałam:-p....no i stosuje nadal ale czy są efekty:baffled: :-D
 
Och ja przeżywałam strasznie....no i co było minęło a ja dalej sie czuje hmmm..nie tak staro:tak:
A co do kremów na zmarszczki...to ja już wcześniej takie słabe stosowałam:-p....no i stosuje nadal ale czy są efekty:baffled: :-D
nie no jakoś specjalnie nie przeżywam... ale fajnie było z "2" na przodzie:tak:
a co do kremów to wydaje mi się, ze efekty to będą dużo później!
 
Oj dziewczyny marudzicie. Super wyglądacie, macie malutkie dzieciaczki, czujecie się na...(proszę wpisać) więc tyle macie:)
A w ogóle to dzień dobry.

Jolu wszystkiego najlepszego.

Ja też dziś na małą imprezkę, a mianowicie na urodziny do chłopaka siostry M i nie chce mi sie tam jechać. Z Julem teściowa zostanie. A urodziny w domkach niedaleko mojego miasta w ośrodku rekreacyjno- wypoczynkowym.
 
no wiesz to ja do was dołącze, bo w tym roku już "3" z przodu... a rzeczywiście dziewczyny tu takie młodziutkie i niejednokrotnie drugie dziecko już mają...
Witam
Coś do mnie ja już niedługo 2 z przodu :-(.


JOLU:
Życzę Ci w dniu twego święta...
byś zawsze była uśmiechnięta,
by marzenia się spełniły, te które twoimi były...
byś miłości w życiu wielkiej zaznała
i nigdy przez nią nie płakała...
by szczęście przy tobie było i smutki wynosiło,
abyś zdrowie zawsze miała...
bliskim siebie dawała...
wszystkiego naj!
 
Och ja przeżywałam strasznie....no i co było minęło a ja dalej sie czuje hmmm..nie tak staro:tak:

to mi przypomniało jak moja siostra lat 22 obecnie, przeżyala swoje 20-te urodziny!! Byłyśmy wtedy(akurat w dni jej urodzin) na wycieczce w londynie, i oglądamy akurat palac buckingham, a ona ni z tego ni z owego w ryk!! że ona cytuję "jest już stara!!!!" :szok::szok::szok: :baffled::baffled::baffled: :szok::szok::szok: :baffled::baffled::baffled: To się nazywa przezywać upływ czasu. :sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry