• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
dziewczynki, ale wiadomość, szwagierka pojechała do S-mierza, więc mamy wolną chatę a Iza Mirka już śpi... lecę do wanny a maż wyciaga gre planszową ... kurcze, ale się ciesze, po pół roku taka abstrakcja! a mrrrrr...


nie ma mnie i nie będzie...
 
reklama
dziewczynki, ale wiadomość, szwagierka pojechała do S-mierza, więc mamy wolną chatę a Iza Mirka już śpi... lecę do wanny a maż wyciaga gre planszową ... kurcze, ale się ciesze, po pół roku taka abstrakcja! a mrrrrr...


nie ma mnie i nie będzie...
fiuuuuu fiuuuuu fiuuuuu ale GRA :szok:
kot w łazience wymiata :sorry2:
Witam się po pracy. Dołączę późnym wieczorkiem bo mam jeszcze trochę roboty w domu no i muszę się mężem zając :-p:-p:-p
to znaczy cooo :-D a on ma nocki rozumiem wpadniesz potem???
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry