Ale chyba nie takie jak jaRoxy,cieszę się,ze nie tyIko ja mam braki w sztuce kuIinarnej![]()


Witaj:-)
No kochana...pięknie wyglada

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ale chyba nie takie jak jaRoxy,cieszę się,ze nie tyIko ja mam braki w sztuce kuIinarnej![]()


No kochana...pięknie wyglada


Mnie też się to ostatnio zdarzyło:-( tak, że łączę się w bólu...Nie uwierzycie co zrobiłam
Przypaliłam jajko dziecku do obiadu![]()
no to ja teżOch....bo wiecie ja to zdolna inaczej jestem![]()

ja też cały czas zastanawiam się co tu kupić co by mi życie ułatwiło... mop parowy, odkurzacz bezprzewodowy... i nie potrafię się zdecydowaćkupiłam sobie taki mały ręczny bezprzewodowy odkurzaczyk.
może w takim razie też małe cudo zakupię...Martus menu sIubne nie dIa mnieWoIałabym cos swojskiego
![]()
Moje dziecie dzisiaj robi postępy, nauczył się w końcu raczkować na panelachi drugie dla mnie mniej ciekawe ,wstawanie w łóżeczku z leżenia na płasko i usypiania to zabawa kto komu da radę
i tak się bawimy już pół godzinki
![]()
O boże boże boże!!!!!
Maja właśnie zrobiła dwa kroczki!!!!! od łózka do szafki!!!!!!!!!
gratuluje !!O boże boże boże!!!!!
Maja właśnie zrobiła dwa kroczki!!!!! od łózka do szafki!!!!!!!!!

super!!Moje dziecie dzisiaj robi postępy, nauczył się w końcu raczkować na panelach




:-)