:-roxy- nie martw się, ja też na sucho, zresztą jak zawsze w tygodniu- praca :-(
Kochana....za pare dni nam zdasz relacje...może sama się skusze i zrobieroxy chcesz sprobowac ?:-) a co do dzialania zobaczymy;-)
:-)A co ty miałaś kolędedziewuszki nie podziwiajcie mnie az tak, bo juz jestem czerwona:-)
p.s ksiadz juz wyszedl
O tej porze??? Pózno,nie?
:-)
i pewnie będzimey czekać do wieczora, bo jutro ma numery od 1 do 50 a my mamy 42
, uwielbiam to czekanie 
to Ty masz zamiar tu z nami siedzieć. Już mi stąd - a siooo. Niech ma chłopak wspomnienia w podróży 
