moniqsan
Fanka BB :)
ja też postaram się troszkę z Wami posiedzieć, bo o 1:00 moj M wyrusza z domu w stronę Niemiec... więc jak uśpie Jagę, i zrobie wałówe, to może i coś popiszę;-)
cale szczescie jutro moj tata zadeklarował się zarejestrowac jagę do okulisty - My we 2 później dojedziemy![]()
No wiesz ... to zamiast M "żegnać"
to Ty masz zamiar tu z nami siedzieć. Już mi stąd - a siooo. Niech ma chłopak wspomnienia w podróży 


A właśnie już dawno miałam pytać?
Z rodzicami już Wam się poukładało?


Super
:-)