ankzoc
Maj '09 Kwiecień '13
agakm- heloł chyba umknął ci mój post :-(
agakm- ooooooooo, pewnie grali na jakimś meczu razem haha mój był w klubie MMTS Kwidzyn, na pewno twój m kojarzy;-)
, pewnie grali na jakimś meczu razem haha mój był w klubie MMTS Kwidzyn, na pewno twój m kojarzy;-)
Owy zaszczyt kopnąl mnie 2 tyg temu 
;-)
