aga_k_m
maj '09 - Jagódkowa mama
agakm- yhy myślalam,że grał gdzieś wyżej, i może kiedyś gdzieś razem grali ;-) mój m grał w extraklasie, ale później zrezygnował, postawił na kształcenie się :-) czasami szkoda mu bo grał naprawdę kupę lat, ale dzięki temu, że postawił na naukę, ma teraz dobrą pracę.......
haha- no i dobrze.
Moj małżon grał na etapie szkoły średniej... Później poszedł na studia... I postawił na życie studenckie ;-)


- co go też zawiodło, hihiih

przez wasze sprzątanie juz 4 dzień dobijam do 3 tysięcy 


