• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

agakm- yhy myślalam,że grał gdzieś wyżej, i może kiedyś gdzieś razem grali ;-) mój m grał w extraklasie, ale później zrezygnował, postawił na kształcenie się :-) czasami szkoda mu bo grał naprawdę kupę lat, ale dzięki temu, że postawił na naukę, ma teraz dobrą pracę.......

haha- no i dobrze.
Moj małżon grał na etapie szkoły średniej... Później poszedł na studia... I postawił na życie studenckie ;-):-D:-D:-D - co go też zawiodło, hihiih
 
reklama
roxy- wow thx, widzisz sama bym zapomniała, a wiesz mój 3 tysięczny post powinien być ok 4 dni temu, ale przez te czyszczenie forum moja liczba postów spadła chyba o 60 :dry:

agakm- oj z tymi facetami :-D
 
jeny ja padam dziś na pysk. takiego jakiegoś "aktywista" złapałam dzisiaj że szok!!!!
czego to ja dziś nie zrobiłam??!!! wszystko!!!!! (no prasowanie mi zostało, ale już nie miałam siły) a teraz padam.

idę po piwo (do lodówki) w pełni dziś zasłużone.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry