• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
a teraz tak........... zostały mi ostatnie 3 posty, zanim nadejdzie ten upragniony 3 tysięczny post i właśnie postawnowiłam, że nie napisze go dziś :-p:-p:-p:-p
zostawię go na jutro, Maja jutro ma 8 m-cy więc super się zgrało!!!

malgoss- dobranoc :-)
 
reklama
a teraz tak........... zostały mi ostatnie 3 posty, zanim nadejdzie ten upragniony 3 tysięczny post i właśnie postawnowiłam, że nie napisze go dziś :-p:-p:-p:-p
zostawię go na jutro, Maja jutro ma 8 m-cy więc super się zgrało!!!


O TY!!! Dodatkowych gratulacji i zyczeń Ci się zachcialo...;-)" no dobraaa, niech i tak bedzie ;-):-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry