malinka009
Fanka BB :)
to znaczy coooa on ma nocki rozumiem wpadniesz potem???



ma nocki ta znowu zaczyna![]()



no to mąż już w pracy a ja w polu
niestety jednak z wami nie posiedzę :-( muszę się jeszcze spakować, dokończyć konspekty itd... a ledwo już na oczy widzę
rano muszę jeszcze iść na zakupy, ogarnąć mieszkanko, ugotować obiad dla młodego na weekend i sobie jakieś kanapki zrobić. Jadę jednak pociągiem więc jak w poniedziałek się nie odezwę tzn że się zgubiłam bo totalnie nie wiem gdzie od dworca jest moja uczelnia i hotel
mam nadzieję ze dam rade.I nie pisać za duzo bo pewnie was nie nadrobię :-(BBBUZIA



łooo matko, padne dziś jak truposzczyk
przez wasze sprzątanie juz 4 dzień dobijam do 3 tysięcy


