• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

A co to za wino było???
Bo wiesz, ja nie chcę Cię straszyć, ale po takiej ilości to może jutro za ciekawie nie być :-p

A mój M właśnie zabrał 4 puste butelki i wyszedł do nocnego :sorry2:
Też się zawczasu zebrał ... :baffled:
a jakieś czerwone..tak wiem, jutro będę miała prze... już sobie wyobrażam ten ból głowy po winie - najgorsze co może być :wściekła/y:
hihi widzę że wy tez nie próżnujecie z piciem :-p:-p
ale mi się chce sikuuuu:-(
 
reklama
Martalis...myślę ze śmiało możesz zaufać Xavkowi, dzieci w tym wieku juz swobodnie przewracają się z brzucha na plecu i na odwrót...Damian sam wybrał sobie pozycję do spania i niech mu będzie
 
i pomyślec ze ona będzie u nas do ok 10 lutego...echhhh :sorry2:
a to za jakie wasze zasługi teściowa zrobiła wam taki prezent? :-D:-D:-D:-D

ejj serio nie mieliście ciepłej wody? :szok: szok w takie ziomno :baffled:

No dobra, spadłam pod stół, leżę i wyję ze śmiechu, i jeszcze .... pęcherz mi nie trzyma :-D:-D:-D:-D:-D
To śpiewa mój M!!!!!!!!
:-D:-D:-D:-D:rofl::rofl::rofl:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hhahahahahhahhhahhahaah
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie no trzymajcie mnie, bo zaraz mi przepona wyskoczy !!!

M siedzi i po nosem nuci "tum dum dum dum, tu ru tutu, tu turu tu tum dum dum dum dum ..." (kazał sobie puścić końcówkę filmu)
i dodał "no jaja sobie robią ze mne"
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry