barmanka79
Deus Dona Me Vi
a jakieś czerwone..tak wiem, jutro będę miała prze... już sobie wyobrażam ten ból głowy po winie - najgorsze co może byćA co to za wino było???
Bo wiesz, ja nie chcę Cię straszyć, ale po takiej ilości to może jutro za ciekawie nie być
A mój M właśnie zabrał 4 puste butelki i wyszedł do nocnego![]()
Też się zawczasu zebrał ...![]()
hihi widzę że wy tez nie próżnujecie z piciem

ale mi się chce sikuuuu:-(

i tyle...

szok w takie ziomno