• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Wpadłam powiedzieć Dobranoc ide do wanny
Do Wawy nie jedziemy ale co i jak to napisze jutro bo jestem zła

Ela gratuluje zdolności

moniq fajny filmik a końcówka przesłodka

Dziewczyny co do kolędy to ja też już miałam jakieś trzy tygodnie temu ;-) po 20 :szok:

dobra nadrobiłam resztę rano
Buziole
 
reklama
kasica, napisz co się stało, chyba nie coś poważnego?

no i dobranoc
Miłego relaksu :tak:

ankzoc ... dlaczego moniqsan-monique? :sorry2:

m&m's a jednak, już myślałam że z was jacyś seksoholicy :-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry