• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Tak więc kochane mecz się skończył:-(, m dostje już piany :growl:, więc grzecznie się z wami pożegnam tym moim 2999 postem!!!! :rolleyes2:

Kochane zyczę wam spokojnej nocki........ Dobranoc buziol

agakm- no kochana jak szaleć to na maxa :P
 
reklama
a teraz tak........... zostały mi ostatnie 3 posty, zanim nadejdzie ten upragniony 3 tysięczny post i właśnie postawnowiłam, że nie napisze go dziś :-p:-p:-p:-p
zostawię go na jutro, Maja jutro ma 8 m-cy więc super się zgrało!!!

malgoss- dobranoc :-)
No wiesz:wściekła/y: A ja już chciałam odliczać:baffled::tak::-);-)
Malgos...dobranoc:-)

No nic w takim razie ide do łóżeczka,spokojnej nocki Wam życze,papa:-)
 
O wymyśliła :-p
I jeszcze tu jest i czyta :-D:-D:-D
Wariatka

Ankzoc, pisz a nie będziesz kombinować!

chyba rzeczywiście juz poszła, z gg tez się wylogowala :tak:;-)

a tu co takie pustki... jak ja akurat mam czuwaną nockę, to Wam weny brak??

no dobra, to idę buleczki zrobić dla M i herbatkę przygotować w termosie... Postoje nie są mile widziane, wiec może coś w trasie łyknie i przegryzie :sorry2:
 
hejka

TOMCIU duzo buziaczkow na kolejny miesiac!!!

AGAkm napewno wszystko bedzie dobrze z jagodka;-)

TSARINA-dzieki zyczenia ,odmiana sie nie przejmoj kazdy inaczej mowi abo pisze ale

wiadomo o kogo chodzi:-)
 
reklama
Wiecie co?
Wyrodna ze mnie matka ... ale kurczę, muszę w końcu to dziecko wychować!
Czy Wy wiecie że ja codziennie usypiam małą w sumie na siłę?
Mniej więcej w tych samych godzinach i jak widzę że jest śpiąca idę z nią do sypialni, daję cyca i po prostu odkładam do łóżeczka. Ona oczywiście, mimo że zaraz pada robi awanturę na całe gardło, wstaje, krzyczy, zalewa się grochami. Nie zdążę usiąść w drugim pokoju do kompa a ta już śpi :sorry2: Tylko tak się zastanawiam - po co jej ten lament? I tak wie, że do niej nie wrócę ?


powiem ci ze u mnie tak samo,jak go poloze spac, to placze jakby go ktos ze skory

obdzieral ,wstawanie co pochwile to ma juz opanowane ,fajnie jak byl malutki to nie

umial wstac ,a teraz raz dwa i stoi ...czeka zeby wyciagnol ktos
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry