• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
aga ważne, że nic strasznego tam nie ma ;-)

a ja nie mota wylałam kawę na laptop :zawstydzona/y: i pisze do was ze stacjonarnego do laptopa już się nie dotykam dziś

dzięki Kasico - no dokładnie. najważniejsze, że w dnie oka nic nie siedzi (ufff).

a co do drugiej części... HA HA HA :-p
Dlatego dopiero teraz wstałam... bo pewnie podobne historie miałabym na koncie ;-):tak:
 



(


ejjjj Confi - no spokojnie mogłaś napisać ;-):tak:
Mój Tato ZWARIOWAŁ. Wyjechał przed 6:00 z domu aby nas obie zarejestrować do okulisty.
Ja nieświadoma jego planów... miałam nastawiony budzik na 6:30 (co by do 7:00 poczuwać) -ale o 6:30 już mój tato zadzwonił, że o dziwo jesteśmy pierwsze, a Pani dr od 7:00 przyjmuje... Więc w te pędy z łózka, szybko się "zrobiłam", umylam i ubrałam Jagę, no i o 7:30 byłysmy już w Przychodni.

Na dnie oka nic się u Jagi nie dzieje... Ale... ma rozrzedzoną siatkówkę, co potwierdza odziedziczenie przez nią mojej krótkowzrocznej wady (obecnie mam szkla -3 i -4, wada obu oczu waha się w granicy -6. A zmianę na oczach stwierdzono u mnie w wieku 14 lat). Także już od teraz bedzie musiała mieć regularne wizyty u pani dr.

Ojjj, współczuję Ci tej nieciekawej nocki ... i jeszcze od raza "zakitalanka" (jak to ja mam w zwyczaju nawywać)

No ale najważniejsze że u Jagi nic poważnego się nie dzieje :tak: I dalej też tak będzie, zobaczysz :tak:
 
Ale wiecie co... rozmawiałam z Tikanis - była z Kubusiem u lekarza, i mały dostał jakis lek na te trudności z zasypianiem i na czeste pobudki. Kubus przespał dzisiejszą nockę !!! Spał od 21:00 do 5:00). Może i dla nas coś takiego by się przydało:sorry::sorry::sorry:
Zresztą później Tikanis wpadnie do nas, wiec napisze co u nich i co to za cudo :happy:
 
Ale wiecie co... rozmawiałam z Tikanis - była z Kubusiem u lekarza, i mały dostał jakis lek na te trudności z zasypianiem i na czeste pobudki. Kubus przespał dzisiejszą nockę !!! Spał od 21:00 do 5:00). Może i dla nas coś takiego by się przydało:sorry::sorry::sorry:
Zresztą później Tikanis wpadnie do nas, wiec napisze co u nich i co to za cudo :happy:
oooo to świetnie :tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry