• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie majówy

Oj Aga współczuje pobudek.

Ankzoc gratuluje 3000 posta.
No i dla Majeczki życzenia wszystkiego najlepszego, co by w nocy mamie spać dawała, rosła zdrowa i szczęśliwa.

Ale wiecie co... rozmawiałam z Tikanis - była z Kubusiem u lekarza, i mały dostał jakis lek na te trudności z zasypianiem i na czeste pobudki. Kubus przespał dzisiejszą nockę !!! Spał od 21:00 do 5:00). Może i dla nas coś takiego by się przydało:sorry::sorry::sorry:
Zresztą później Tikanis wpadnie do nas, wiec napisze co u nich i co to za cudo :happy:

Słyszałam o jakichś kroplach Passiflora coś tam... czy jakos tak. Homeopatyczne na spanie. Ciekawe co Tikanis dostała.
Superr że w końcu sie wyspała z mężem. Oby tak dalej.
 
A u nas też pobudki z płaczem co godzine. Mój Julo tak co drugi dzień ostatnio.
Wczoraj pisałam Wam, że spał w dzień 2,5 godziny... no i co... i w nocy od 23 do 1 nie spał:(
Chyba też muszę zakupić jakieś kropelki.

Kasiu Ty nie udawaj... Ty już znasz te kropelki... podaj nazwę sknero :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry