• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
depechów średnio lubie, znaczy się lubie ale nie ubóstwiam (i nie jestem zaszufladkowana do jednego rodzaju muzycznego)...ale facet z niego pierwsza klasa... :tak::tak::tak:
ale wiesz co... mój M też mi się podoba (jak nie przeskrobie sobie za dużo - to nawet baaaaaaardzo ;-):-D) - niech juz wraca:-(:-(:-(
To tak jak ja.
Za to ja w czasach buntu - Nirvana
 
reklama
Ja w październiku przed wypalaniem nadżerki miałam usg co by ciaże wykluczyć i gin stwierdził, że karmienie piersią całkowicie blokuje u mnie owulację...ciekawę jak długo jeszcze. Ale tabsy łykam tak co by za wcześnie nie było drugiego bąbla.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry