• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
noszsz wcięło mi długiego posta a nie mam czasu pisac następnego...:wściekła/y:
muszę się pożegnać...miłego dnia wam życzę
być może zajrzę wieczorem...jeszcze przed prysznicem :-D
 
reklama
no ale powiedz ... bossssski, co?

u mnie jeszcze dochodzi maniakalna miłośc do tej muzy

depechów średnio lubie, znaczy się lubie ale nie ubóstwiam (i nie jestem zaszufladkowana do jednego rodzaju muzycznego)...ale facet z niego pierwsza klasa... :tak::tak::tak:
ale wiesz co... mój M też mi się podoba (jak nie przeskrobie sobie za dużo - to nawet baaaaaaardzo ;-):-D) - niech juz wraca:-(:-(:-(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry