witam Was majóweczki...
mamstud... muaaaaa!
u nas nuda, mąż w pracy a ja zrobiłam zupę z torebki bo mi się nic nie chce...
aga_k_m a mówiłysmy, że z Jagodą będzie ok? i co? I jest dobrze! Buziaki dla Was!
tikanisku gratuluje przespanej nocy! Może za niedługo obejdzie się bez kropelek?
Panie Niewidzialne widzimy Wasze posty... no jak musiałam przebrnąć przez te 30 stron to Was widziałam!
co do wczorajszego wieczorku... wychodzę z wanny stosownie ubrana, założyłam nawet obcasiki, bo w pluszowych kapciach z kwiatkiem to nie ten sam efekt, patrzę, pokój w świecach, mąż się postarał, wchodzę i słyszę :nie chcemy spać? nie? a może by jednak? aaaaa, kotki dwa..." więc się domyślacie kto wstał... ale godzinę później juz graliśmy i po dwóch pierwszyc polach, gdzie z trudem powstrzymywaliśmy się od śmiechu już wszystko było ok i znów wygrałam.... naprawdę polecam Wam tą grę! superaśna...