kasia1208
Mama Wiktorci i Filipka
anioł jak nic ,inaczej by nie wytrzymałMyślisz ???
Fakt .... M siedzi na przeciwko przy swoim lapku i puszcza mimo uszu wszystkie moje dogryzania. A ja się nie mogę opanować
Że też on ma nerwy, ja już dawno bym w niego rzuciła jakąś doniczką
No i jeszcze Lili spała dziś tylko raz i od godziny łazi i mędzi ... Satysfakcjonuje ją tylko siedzenie razem na macie![]()









nie mam szans