Też mam taką nadziejenie dopisalam
silna ,mloda kobitka to da rade,cale zycie jeszcze przed nia

Miłego wieczoru,pa:-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Też mam taką nadziejenie dopisalam
silna ,mloda kobitka to da rade,cale zycie jeszcze przed nia

dobranoc;-)uciekam dobranoc...... ;-)
roxy- wiesz co przeczytałam o twojej babci i az mi się łezka w oku zakreciła :-(
przykro mi buuuuuuu, co do temperamentu to też możemy przybić sobie piatke ja się smieje, ze Maja to istne ADHD
Babcia była cudowna:-(
Oj to znów piąteczkaA ja myślałam że ja mam takie pobudzone dziecko tylko
![]()
MamRoxy ja mam piwko a ty.....
;-) I popijam....;-)mąż dopiero za chwilę wróci do domu po załadunkuMarzenko ty znowu masz M a Matysia co z tobą...
przed 8 pojechał i tyle to trwało
no a jutro w drogę, tak że nie posedzę dziś z Wami...Normalnie uspać teraz moje dziecko w dzień to nie lada wyczyn.Po godzinie walki przed południem spał 3 h , więc potem nawet go nie męczyłam.A powiedzcie mi jak wy sobie z tym radzicie tzn z wstawanie w łóżeczku ??? Wieczorem przytrzymałam go i nie wstał ,próbował wstac ale był tak padnięty że zaraz padł...

:-(trudno ale M dobrze pożegnaj ;-)mąż dopiero za chwilę wróci do domu po załadunkuprzed 8 pojechał i tyle to trwało
no a jutro w drogę, tak że nie posedzę dziś z Wami...
ja czekam aż mała wymęczy sie na dywanie potem do łóżeczka i butla - pada, albo co ona wstanie to ja ją kładę i ja wygrywam