• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
na szczęście nic nie pamięta. Teraz nie ma gorączki, śpi ze mną na dole bo boję się go zostawić samego. Jest bardzo wysypany ale jego to bawi :-)

dobrze, że nie ma traumatycznych wspomnieć z tymi ciężkimi chwilami

a powiedz mi co go w tych krostkach bawi?? bo...wiesz... ja nigdy nie miałam żadnej z zakaźnych chorób :sorry2: ... i nie wiem na co mam sie szykowac przy jadze..


Nie mogę zasnąć od 2 dni, gdy tylko zamknę oczy widzę jego wykrzywioną buźkę....

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( przytulam Cie mocno, buziole w czółeczko :*************************************
 
ja tylko świnkę miałam... i do dziś mi została...

Mamstud a Gaba na razie o.k.? żadnych objawów?
Ty jak już coś powiesz... A gdzie trzymasz tą świnkę? Ładna? :-)

Na razie cisza....
 

Załączniki

  • DSC00061.jpg
    DSC00061.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry