• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

a ja miałam wszystko możliwe i to do 3 roku życia,ospa, rózyczka,świnka ,odra,i coś tam jeszcze....

szcześciara:-p:-p:-p
a ja grypy, zapalenia płuc, oskrzeli-to nie zlicze...ale tego co się czepia dzieciaków...to NIC=ZERO!!! Moja mama zawsze jak dostala od kogos cynk, że ma dziecko chore, to pakowała mnie i siostre i woziła do tych dzieci... i co?? I NIC!!! Moja Sis miała później (jakos w gimnazjum) odrę, ospę, różyczkę (2 razy... możliwe to??), świnkę - a ja nadal NIC:-(
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry