reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Czyja to jest karykatura? Nie daje mi to spokoju, wiem że wiem:-), ale nie mogę sobie skojarzyć
 
reklama
Mam pytanie nie mogę wejść na zamknięte forum ze zdjęciami czy to chwilowa awaria czy może "KTOŚ" mnie stamtąd .........aut???????????? a może już nie mamy tego forum?
 
Malaga nie stresuj się, miałam taką "sytuację":-D z miesiąc temu i na Synka w żaden sposób to nie wpłynęło.
Dzięki kamilas :-) Ulżyło mi, bo dałam małemu flachę, wypił 80 ml, przysnął, obudził się głodny po pół godzinie więc znowu mu dałam - tym razem poszło 100 ml i skończyło mi się Bebiko.. Wysłałam dziadka do sklepu, a mały marudził tak strasznie, że się złamałam i dałam mu cyca - wyssał chyba wszystko i dopiero się uspokoił :tak:

kurcze ale mi włosy wypadają:growl: normalnie garściami:growl:czy u was też tak jest:confused:
Mi też roksi, niestety :sick:
 
malaga to niezły spuścik ma Piotrek :-D

mi owszem włosy wypadają, ale nie zauważyłam aby mocniej niż wcześniej...
 
:-):-)Cześć Mamusie:-):-) W sobote byliśmy z Wika u lekarza, żeby coś zaradził na brak kupek i wydawało mi się że się pojawiła ciemieniucha. Poszliśmy i lekarz zmienił mleko, bo to nie była ciemieniucha tylko reakcja alergiczna i pojawiły się kupki. Mam nadzieje, że na stałe a nie tylko chwilowo sie poprawiło. No i 10.06 jedziemy nad morze :-):-):-) Zobaczymy jak Mała przetrwa podróż, ale lekarz był dobrej myśli.
 
reklama
Do góry