reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

kasia mój mały to jużą od prawie roku nie sypia w dzień, a basen wcale go nie usypia, wręcz odwrotnie mam wrażenie ehhh

a ja mam dziś dzień lenia, cały dzień w piżamie :-)
 
reklama
Magda to ja dziś przeciwnie
rano u fryzjera
potem obiad
sprzątanie piwnicy z mężem
potem prasowanie
sprzątanie

ale co się dziwić 1 weekend od 3 tygodni mam w ogóle 1 wolne od początku pażdziernika nadrabiam i naważniejsze że następny weekend tez wolny az miło
boje sie myslę kiedy będzie kolejny wolny weekend bo dzien na bank 11 listopad hehehheh bo zajęc brak
 
Dobry wieczór:-)

agatulka ależ smaka narobiłaś tym łososiem...mniam:happy2:

magda ja dzień w piżamie to miałam w dzieciństwie jak na ospę chorowałam:-D nie lubię tak;-)

kasia witaj po przerwie:-)

zdrówka dla Piotrusia:tak:

roksi może jeszcze w szpitalu ze względu na żółtaczkę, pyknę smska jutro;-)

pochwalę się, że zdałam na 5 egzamin z afazji:cool2: fajny dzionek u nas, mąż ugotował pyszny obiad, zrobił kolację - dla niego to odpoczynek a dla mnie ułatwienie:tak:
 
Dzień dobry, u nas dziś o 6 pobudka, czyli tak jak zwykle :-) dobrze, że nocka w miare spokojna, tylko jedna pobudka :-) Ciekawe jak tam ROKSI, chyba jeszcze w szpitalu, pewnie dopiero w poniedziałek sie odezwie :-) a moja córa już się do mnie uśmiecha i do Ignasia też, ale sie cieszył :-)
 
Witam moje tez sie nie przestawiły w pobudkach heheheh

madzikm a jakiego ja miałam smaka od wakacjiii nie jadłam
gratulacje
ja w domu to często w sukience sportowej chodzę

śniadanie zjedzone plan na obiad juz jest tylko entliczek pętliczek kto pójdzie do sklepu heheh
jak lubię miec wolny weekend
 
reklama
Do góry