reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Witam
idę z nadzieją że to ostatni dzień w pracy:tak:

Sandi gratuluje odpampersowania:tak: u nas jest tak że mała lata bez pampka to woła siku i kupkę ale nie usiądzie tylko każe sobie założyć pieluchę:baffled: siknie w pieluchę i się rozbiera:wściekła/y: normalnie nocnikiem można ją gonić po całym domu:baffled::baffled: jakby pażył lub gryzł:baffled:
 
Dzień dobry

Chorzy byliśmy, a w zasadzie jeszcze jesteśmy:(

Fredzik: no i próbowaliście już z kaskiem? U nas plany rowerowe znowu przesunięte bo cała ekipa smarkająca, łącznie ze mną:-(
sandi oj, gratulacje dla małej! i dla Ciebie:))
U nas dalej nic. Co prawda Wojtek siada na nocnik, kilka razy dziennie, bez problemu ale kompletnie nic z tego nie wynika. CZasem nawet woła , że chce usiąść .Mam nawet wrażenie , że wstrzymuje kupkę i siku do czasu aż wstanie z nocnika. Jak mu zdejmuje pampersa chwilę po założeniu to jest pełny. Dziwne.
 
Sandi, przyłączam sie do gratulacji:tak:
u nas wygląda to tak, że Sz. sam się rozbiera z pampka i mówi, że nie chce ale siusia sobie cichutko w rajstopki :confused2:, czasem mówi, ze chce na kibelek, siada i mówi : "siusiu nie ma" i ucieka :-( no nic może u nas nastąpi jakiś przełom

kaskada, u nas problem jest z kupieniem kasku, dzisiaj idziemy do jeszcze jednej hurtowni rowerowej, są albo za małe albo za duże nie ma "s" :wściekła/y:
mam nadzieję, ze do weekendu uda nam się coś kupić i odziać Szymka jakimś cudem :-D i pojedziemy na 15 min pewnie
ja już się doczekać nie mogę :happy:

zdrówka wam życzę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry:-)
nareszcie sama we własnym domu:-D Ignasia posłałam do żłobka na utemperowanie, bo babcia rozpuściła jak dziadowski bicz:wściekła/y: jak np kazałam iść do kąta bo narozrabiał to babcia zaraz go wołała z tekstem " biedne dziecko, choć do babuni"
:angry: ale na szczęście już pojechali i mogę w spokoju usiąść przed komputerkiem delektując się kawą inką:-D
 
dzień dobry :tak:

Sandi fajnie, że z nocniczkiem się udało. U nas na razie zastój w tej sprawie :-( Madzia jedynie zgłasza kope jak już zrobi w pampersa a kiedyś ukrywała się po kątach.
 
hej :-) dzieki dziewczyny za gratulacjony :tak:
z tym nocniczkiem to u nas bylo w sumie tak ,ze Mala sama sie nauczyla :szok::szok::szok: widocznie przyszedl na nia ten wlasciwy czas :tak:a bylo tak ,ze w swieta rano zostawilam ja bez pampersa na majtusiach i zaczela sama wolac "mamusiu siusiu":-D teraz przybiega i mowi "siku" sadzam ja ,robi-robi i mowi "juz" wstaje patrzy i mowi "ooo kupka" :-D:-D:-D jeszcze na spacery jej zakladam pampka ,ale jak sie cieplej zrobi to tez "zrezygnuje" dzisiaj bylismy na zakupach i mowi "mamo siusiu chce" ja jej na to masz pampersika nic sie nie stanie ,a ona stanela w miejscu nachylila sie i mowi siku i patrzy czy leci :-D
 
reklama
sandi super :tak::-) brawa dla niuni
a u nas cofka
pocwalilam tristana na forumi pare dni puzniej bunt calkowity na nocnik i na kibelek
zreszta bunt na wszystko teraz jest

trwa do dzis, ale zabardzo tez nie naleam bo mi si ezwyczajnie nie cce :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
postanowilam wziasc sie za to od nowa jak zrobi sie cieplej
tylko rano ladnie siada i robi swoje :-D

kasakada zdroweczka dla Was :)
 
Do góry