reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

MAlina, to dobre buty :tak:
a o podeswę mi np chodzila taka piankową, fimy sportowe robia takie cuda la sandałki dla maluchów z piankowa podeszwa, odkształca się to strasznie i powoduje wady postawy, a sandałki z taka łyżwa nike wcale nie tanie :baffled:

Najlepszym napojem do ogródka jest piwo :-p:-D rekawiczki na łapki, w jedna napój w drug cos tam do dłubania w ziemi i jedziesz :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witam i ja
U mnie rowniez jest WIOSNA:tak::tak::tak:Pogoda cudna,sloneczko swieci pelna para:tak::tak::tak:Dziewczynki na balkonie bawia sie w krotkim rekawku:tak::tak::tak:Dominik dzisiaj szedl z klasa do teatru i wraca kolo 13 czyli akurat tak jak zaprowadzam dziewczynki do przedszkola:tak::tak::tak:
Chatka ogarnieta,pranie sie pierze,M gdzies wybyl:tak::tak::tak:Musialabym sie tylko wziasc za prasowanie ale nie wiem kiedy:rofl2:Chociaz jak mi wyschnie to co dzisiaj popiore to raczej nie bede miala wyjscia:crazy:

Jesli chodzi o sandalki to moje dziewczynki maja jzu kupione na lato.I maja bartka ale jzu nei takei calkiem pelne i z pieta tylko po czesci usztywniana:tak::tak::tak:Maja tez reeboki i nike:tak::tak::tak:Tych sportowych firm nosily juz ledwo zaczely chodzi a to z tego wzgledu ze tylko nike miala rozmiar 17:tak::tak::tak:
 
Hej to i ja tu zajrzałam na główny.Mało sie odzywam ,bo nic ciekawego sie nie dzieje,fakt,że dzisiejszy dzień budzi radośc i chęc do zycia ,jest tak cieplutko:-D
Do pracy na 13 dziś,dopiero w niedzielę wolne,bosz...kto wymyślił ten układ u nas w pracy to niech go drzwi ścisną ,ze wolną mamy tylko jedną niedzielę co 3 tygodnie:baffled:
Muszę sie pochwalić ,ze Ksawier ma na koncie 2 turnieje piłki nożnej w tym jeden medal ,fakt ,że za 5 miejsce ,ale za to grali o puchar prezydenta Kołobrzegu,strasznie mnie cieszy jak widzę jak jego to rajcuje ,on jest przecież taki młody ,mały ,a o niczym innym nie potrafi gadać...:tak:
W ogóle brakuje mi czasu na wszystko Ksawier ma treningi 2 razy w tyg.Klaudia siatkówkę też 2 razy ,a do tego logopeda Ksawka raz w tygodniu,nasza siłownia 3 razy w tyg.w ogóle jak to piszę to sie dziwie ,ze mam czas na ugotowanie obiadu:-D
A marzy mi sie zacząc biegać z powrotem w plenerze,tylko ,ze póki co jak mam wolne popołudnie to jest zimno ,albo pada ,albo jedno i drugie:eek:
Ale dzień sie wydłuża ,idzie w coraz lepszym kierunku:tak:

Ja na razie mam na topie buty na wiosnę,jakieś adidasy i tenisówki,o sandałkach jeszcze nie myślę:no:

Spadam sie pomalować,buziaki wielkie moje kochane :-)
 
Mój ogródek to kawałeczek rabatki a tak poza tym to całe podwórko w trawce żeby można było właśnie na nim posiedzieć, odpocząć i wypić na przykład piwko lub kawkę, albo na przykład zrobić grila którego nie mogę się doczekać:-)
 
czesc mamuski!!!

witam sie ja dopiero teraz bo wczesniej nie miałam czasu.dzis była tak piękna pogoda że w końcu zabrałam sie za moje okna.zeszło mi przy tym prawie 3 godz.ale teraz mam lśniące,błyszczące okna na swiat:-Ddobrze ze m miał wolne dzis to zabrał dzieciaki na długi spacer a ja w tym czasie spokojnie miogłam sobie sprzątać.
wczoraj byłam z krystianem u lekarza i osłuchowo jest wszystko ok,gardło czyste,uszy czyste i ten kaszel to najprawdopodobniej alergiczny.mam go inhalować, dostał syrop aerius i ma nadzieje ze mu to przejdzie.

as-witaj!!
dawno Cie tu u nas nie było.
co tam u Ciebie?
 
hej laski

kurcze czytam was i nie dowierzam wy juz tu o sandalkach a ja zastanawiam sie nad półbutami bo wszystkie z tamtego roku na mnie za duze , kurcze schudłam i nogi mi jakos zmalały:baffled::baffled::baffled: nie wiedzialam ze to tak sie skonczy heeeeeee:-D:-D:-Dale co tam buty trz:-Deba kupic no i lence te:-Dz bym musiała jakies na wyjscie kupic ale to trzeba na rzeszów sie wybrac i porozgladac sie
u mnie tez wiosna zabrałam sie za porzadki bo dzisiaj dzien nawet wolny tyle co byłam z lenka na szczepieniu nawet nie bylo tak zle tylko chwileczke zapłakala jak jej dałam smoczka to odrazu przestała wiec dzielna dziewczynka :))))))))
no i moja słonica wazy 8650:-Di ma 72cm wzrostu tak ja wymierzyli no i zero ząbków :-D:-D:-Djeszcze nie ma czym grysc:-D:-D:-D
No to spadam bo mała domaga sie mleka i spac :tak::tak::tak:
 
Iwcik to mała Ci waży i mierzy ładnie :tak: dzielna że nie płakała :-)
As witaj Kochana :-D no pas super, a cena pewnie będzie nie lepsza :sorry:
Malinka mi Kuba już w tamtym roku na wakacje łaził w sandałkach bez pięty :tak: i jakoś świetnie mu się chodziło, miał jeszcze i z zakrytą piętą ale jakoś widziałam że mu wygodniej było w tamtych :tak: a z elephanta były :tak: no w tym roku będę musiała mu kupić :sorry: dobrze że adidasy ma i półbuty :-) a z ogródkiem to witamy w klubie :-D dla mnie też trawka leżak i piwko :-D a zagadnienia jak na razie stoją :no: jakoś zniechęciła mnie informacja że na moje województwo mają nie przyjmować wcale w tym roku :confused2: ale będę jechać do policji i się osobiście dowiadywać :tak: jak to będą brednie to będę składać jeszcze w tym roku :tak: a do wojska niepewna praca po nsr :sorry:
Lidka to szorowałaś :-D dobrze że Krystianowi lepiej, oby mu kaszel przeszedł szybko :tak:
Madziula zaglądaj częściej ;-) to masz napięty harmonogram zajęć na cały tydzień :sorry:
Barbara a jakie nowe kotleciki robisz?
MH ceclor dobry antybiotyk :tak: Kuba kiedyś go brał :tak:

No w końcu weszłam wieczorem i miałam co czytać :-D
Witam wieczorem. Kuba już po kolacji, kąpieli, M robi kolację, zaraz po piwko skoczy i wolne :-) cieplutko było jak nie wiem co dzisiaj :tak: po południu pojechaliśmy do teściowej tak o posiedzieć i do domku koło 19.00 byliśmy :tak: zaraz Kuba spać idzie i będzie cisza bo lata z jojem i szaleje :sorry: wczoraj wyciągnęłam katanę i cienką kamizelkę z szafy i co się okazało że za małe i to o wiele za małe :szok: nie dopinam się w niczym :no: nosz zła jestem jak cholera bo nie mam w czym chodzić :crazy: dobrze że kasa będzie teraz w Kwietniu to sobie będę musiała coś kupić :tak: ale jaki ja numer dzisiaj odwaliłam :eek: jak byliśmy u teściowej ja w domu zostawiłam ziemniaki na gazie :no: dobrze że się nic nie zapaliło tylko śmierdziało i garnek do śmieci :sorry: ja nie wiem czemu, nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło :no: ja dzisiaj w ogóle myślałam że piątek jest :eek: oj coś ten dzień nie za dobry mam :-p jutro z M po wyniki trzeba jechać i do świętoszowa, podobno jeszcze jakąś kaskę ma do odebrania tam za służby i oby bo już się kończy :sorry: no uciekam, do jutra Laseczki :-)
 
reklama
witam,

Niki obudziła mnie dzisaj o 6 :baffled: a Helenka jeszcze w najlepsze spi :sorry2:

Moje dzieci troszke pozdrowiały, Niki ma się dobrze, a Helen prowadzę dzisaj do przedszkola :tak:

Mama dylemat, helenka na sobote ma dwa zaproszenia na urodziny, jedne do kolerzankiz przedszkola, a drugie do kuzynki :dry: i gdzie mam ja zaprowadzic :confused: chyba będe moneta rzucac :baffled:

hej laski

kurcze czytam was i nie dowierzam wy juz tu o sandalkach a ja zastanawiam sie nad półbutami bo wszystkie z tamtego roku na mnie za duze , kurcze schudłam i nogi mi jakos zmalały:baffled::baffled::baffled: nie wiedzialam ze to tak sie skonczy heeeeeee:-D:-D:-Dale co tam buty trz:-Deba kupic no i lence te:-Dz bym musiała jakies na wyjscie kupic ale to trzeba na rzeszów sie wybrac i porozgladac sie
u mnie tez wiosna zabrałam sie za porzadki bo dzisiaj dzien nawet wolny tyle co byłam z lenka na szczepieniu nawet nie bylo tak zle tylko chwileczke zapłakala jak jej dałam smoczka to odrazu przestała wiec dzielna dziewczynka :))))))))
no i moja słonica wazy 8650:-Di ma 72cm wzrostu tak ja wymierzyli no i zero ząbków :-D:-D:-Djeszcze nie ma czym grysc:-D:-D:-D
No to spadam bo mała domaga sie mleka i spac :tak::tak::tak:

Duza koza :tak: fajnie :tak: A na zęby jeszcze czas przyjdzie, mojej elenie pierwszy wyszedł dopiero po roczku :-p:cool2:


Beata ciuchy za male powiadasz, ale czy ja dobrze pamiętam ty chciałaś chyba przytyć :-)


Ja nazazie o butach nie musze myslec całe szczęście :-p Obie panny maja w czym chodzic, sandałki na lato chyba tez mam jakies w swoich zbiorach :-p Sobbie za to musze coś kupic, bo mam jedn adidasy, a reszta to szpile :sorry2:
 
Do góry