reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Asiunia, Beabea zdrowka
Kathinka super, ze urlop sie udal. Szkoda, ze zawsze za krotko trwa.
Vici widzialam zdjecia. Swietne te szaszlyki.
Udanego dluzszego weekendu
 
reklama
kathinko Świetne miejsce.
naila No całkiem pomalutku można się pakowac;).
Też mam takie słabosci jak za długo stoję tam gdzie dużo ludzi.
Wczoraj mały kopał jak szalony wieczorem.

Już umyłam sobie podłogi teraz dopakowac reszte rzeczy no i mężuś będzie około 15 więc wyjedziemy trochę się boje
tej podróży bo dziwnie się czuje.
Dziś nic nie gotuje coś na szybko zjemy pewnie.
Mam zamiar kompociki z truskawek zrobic w Polsce jeszcze musze słoiki przygotowac.
Do poniedziałku dziewczyny i udanego weekendu:).
 
kathinka bella italia oj ,fajnie,ze urlop mialas udany!Tylko pewnie szkoda,ze tak szybko! A jaka diete sobie wypisalas? Sama? Bo ja walczylam z rolkami dzis wlasnie 17 km przejechaklam i teraz biore sie za sprzatanire bo jak wroce z malym z PL to chce juz tylko jemu wiecej czasu poswiecic.
Ej kobitki chorowitki,prosze mi tu nie chorowac,mam nadzieje,ze juz wam lepiej!!:tak:
Ciezarowki tez sie trzymajcie,zdaje sobie sprawe,ze pod koniec nie jest juz fajnie bez wzgledu ile kilo doszlo, no i te U-bany ,czasami mi sie zdaje ze niektorzy "rozwod" z woda wzieli. ale juz niedlugo bedziecie miec swoje sloneczka w ramionach. franiu to Ty lepiej podlug nie szoruj ,bo zapewne i tak czyste sa,tylko wypoczywaj,wypoczywaj bo potem dzidziula nie da Ci juz odpoczac.:-) My tez dzis jedziemy i wlasnie obawiam sie korkow bo tak nagle wszystkich do PL zebralo.
Dzis moj syn ma test caloroczny z matematyki.Trzymajcie kciuki.
 
Dziewczyny czy byla z was ktoras w Rijece badz w Crikvenicy chorwackiej?

Mi juz lepiej,tzn. mdlosci mi minely i troche silniejsza jestem ale bulgoty w brzuchu jeszcze czuje:crazy:Dziwne ze mnie tylko dorwalo to moze jednak zatrucie jakies?
Asiunia melduj co ci doktor powiedzial?Ale ze u ciebie az tyle to trwa to dziwne:szok:
Kathinka opowiadaj co i jak.

Udanej podrozy tym co do ojczyzny wybywaja:-):tak:i odpoczynku.

Rzuccie okiem do grupy te co moga:angry:
 
U lekarza bylam, antybiotyk dostalam. Cos wirusowego w kazdym razie. Jak mi nie przejdzie do wtorku to na badania. Ale mam nadzieje ze bedzie lepiej. Najgorzej jest rano. Zobaczymy jutro.

A jeszcze dzisiaj maz odebral wyniki z rezonansu na kolano, i cos tam pisza ze jakas zmiana jest, po przetlumaczeniu wyszlo: chrzesniak srodkostny, jakas zmana nowotworowa. Zajebisty koniec tygodnia!

Tym wszystkim co tak pucuja mieszkanka, zazdroszcze checi! Mi sie nie chce, a mycia podlog to nienawidze.

Milego dluuugiego weekendu zycze! jakbyscie sie gdzies wybieraly na wycieczke to piszcie, moze akurat "wpadniemy" na siebie. Ja tez napisze jakbysmy jechali.
 
Ja tylko na chwile bo po zakupach i niebawem do pracy na popoludnie...Wiecej cos napisze i poodpisuje w przyszlym tyg.

Te co maja dostep zameldowac sie w grupie.Beabea juz wam pisala i ja powtarzam :p meldowac sie tam ale juz hehehhe.

Asiunia mam nadzieje,ze to nic powaznego jednak z tym kolanem.Wyniki winikami ale biopsji chyba jeszcze nie bylo??Moze ta zmiana lagodna,zycze sil i malo stresow

Wszystkim milego weekendu
 
Asiunia: Latem zamawiam sobie podklady "kompakty" przez znajomych z UK albo NY : Shiseido Sun Protection Compact Foundation SPF 34 albo Origins Brighter by Nature SPF 30 Skin Tone Correcting Makeup Foundation :rolleyes:. Ten pierwszy jest tez dostepny w Austrii, ale ja zamawiam w jeszcze jasniejszym kolorze. Nadaja sie nawet na plaze :tak:. Co do slonecznika- tez pytalam w sklepie, wyslali mnie do zoologicznego :-D, bo to tutaj to przewaznie dla ptakow :-).
frania20: grzybki, miodzik mmm... :-) brzmi super. Co do brzuszka - czas szybko leci!
mb_1: zbieranie truskawek na polu to byla moja pierwsza praca w liceum- dorabialam sobie do kieszonkowego. :-) Wtedy wiecej zjadalam na polu niz zbieralam do kobialki :-D.
maxmama: a gdzie najczesciej jezdzisz na rolkach? A to, ze waga stoi w miejscu to normalne- miesnie tez waza i im jest ich wiecej tym szybsza przemiana materii.
vici: fajne zdjecia ;-)
beabea, Asiunia: ostatnio czytalam na gazeta.pl, ze w Polsce grypa jelitowa grasuje, moze w Austrii tez... :nerd: Zdrowka zycze!!!!!
Kathinka: Uwielbiam Wlochy! :tak: Spaliscie w Bungalow?
Naila: juz niedlugo :tak:

Dziewczynom w Polsce- udanego pobytu zycze!!!

My dzis bylismy tez na wycieczce - w Carnuntum - parku archeologicznym Aktuell in Carnuntum — Carnuntum 30 minut od Wiednia. Dla dzieci tez jest cos interesujacego- plac zabaw, poza tym mozna sobie odpoczac w kawiarni- polecam. Wstep kosztuje co prawda 9 euro (dorosli), ale z tym biletem do listopada mozna odwiedzic rowniez dwa inne muzea w ramach Nö Landesausstellung Nieder
 
reklama
Dziewczyny
a gdzie i na jakich zasadach odbywa sie to zbieranie truskawek na polu???
Wiem ze sa takie miejsca,ale nigdy nie korzystalam tylko slyszalam ze pobieaja jakies oplaty od kg uzbieranych owocow,a jesc mozna z krzaczka do woli.A jak jest naprawde,zbierala ktoras?
 
Do góry