reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Juz sie doczytalam,herbaty nie mozna ale tylko w tych 14 dniach?I wlasnie a jogurty te 0%? Chodzi mi o pierwsza faze? Bo serki wolno?!!
 
reklama
Tak szybciutko bo za 10minuut z pracy wychodze i jedziemy do PL.

Maxmama, trzymym kciuki za diete! Ale jednak najlepsza to chyba MZ i wiecej ruchu!
Kathinka, na Hepatits nie na kleszcze tak - wymog w przedszkolu. Nie przejmuj sie, moja tez ma nadwage wedlug lekarzy. Ma 110 cm i 20 kg. Ja tam nadwagi nie widze, ale jak to austriaki, ze wszystkim przesadaja.

OK, udanego weekendu. Do poniedzialku! Buziaczki!
 
Maxmama dobrze ze jeszcze kartonu nie wyrzucilam bo juz lezalo w koszu altpapier:-)Muffinki firmy RUF nad U taki bezik jest.
A co do gorzkosci to nie o muffinkach myslalam bo te robie pierwszy raz tylko o innych ciastach ktore nieraz w posmaku gorzkawe byly(pewnie chemia)
:szok:
Dziewczyny moj chlop nabiera smaka na wczasy i chyba zrobimy wypad na Chorwacje na wyspe Krk -byla ktoras z was?:confused:A potem tradycyjie do PL ,a stamtad na weekend do Tatralandii na Slowacji,bo tez sie zama****emy pare razy ja zaliczyc ale jakos schodzi.A moze tam ktoras juz byla?
 
Herbaty z kofeina nie wolno , twarozek LIGHT wolno jogurtow w pierwszej fazie nie
Ja sugerowalam sie tymi http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=5891

KURCZE WCIELO MI RESZTE POSTA
jeszcze raz :
Ja grzeszylam lodami ;) ale i tak 4,5 kilo poszlo

Wydrukoawalam wszystkie przepisy , wybralam 14 ktore mi pasuja i stosowalam
Jedyny efekt uboczny to ze juz nie moge patrzec na jajka!!

Od dzis II faza tak wiec arbuza zjadlam kawalek i wiecie tylko sie nie smiac mialam orgazm w gebie ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Pamietam,ze bylo cos o sloneczniku ja tez namietnie dlubie :tak::tak: kupuje w merkurym lub penny a jak mi sie znudzi ten bialy to rzadko ale nieraz odwiedzam sklep turecki bo oni tam maja czarny...
Co do grzybkow to niebawem powinny byc kurki u nas powoli widac ale jeszcze nie do zbierania jeszcze pare dni...
Asiunia a nie balas sie psa ze schroniska majac dzieci??Ja mam z tymi kawami dokladnie jak ty,nie ma tu nikogo :zawstydzona/y: tylko w ferie i wakacje przyjezdza zona znajomego i sobie kawkujemy.Widze atmisfera w pracy dziwaczna...
maxmama gratki dla syna
Kathinka pytam tu aby nie zarzucac tematu z przepisami.Ten twoj autorski to ma sode i proszek??a jak by tak dac jedno?Oba produkty maja podobne znaczenie.Lekarz imbecyl ale widac,ze i tobie sie nie spodobal heheh.Co do hep A to ja nie szczepilam ale za to na kleszcze tak.W tym roku mam przypominajaca juz w lodowce jest i czeka na przyszly tydzien.Ale my blisko lasow jestesmy,lak i otwartych terenow i po suni widzialam ,ze tego tu duzo.A zreszta uwielbiamy lasy a do tego w tym roku mlody mial juz 3 kleszcze...brrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Vici mozesz dac tylko jedno ja daje obydwa zeby smaku proszku do pieczenia nie bylo tak czuc ;)
Musze spytac w aptece ile kosztuje szczepionka bo tamten lekarz bierze 35 euro a za 3 tyg Gabi ma przypominajaca
U mnie i meza tez duzo lasow a jakos choroby po kleszczach najbardziej dzialaja mi na podswiadomosc

DZIEWCZYNY A MNIE ZALALO
sama nie iwem gdzie przyczyna ale WC plywa dzis rano a sciana cala mokra AAAAAAAAAAAAA ja na zakonczenie kursu ide a tu takie kolki jeszcze musze dzwonic do wlasciciela kamienicy moze uda sie dzis cos zrobic no i do ubezpieczalni bo od zalania wkoncu tez placimy :)##

Bylam na zumbie :) tak zafasynowana nia jestem ze kupilam sobie plyty i bede skakac w domu bo taniej wyjdzie ;)
BArdzo fajny rodzaj cwiczen i wyzycia sie , zrzucenia klopoto w pare kilo
 
Ostatnia edycja:
Kathinka ja ze znizka z GKK zaplacilam 19 euro zamiast 23 bo jakas tam akcja jest.Bez recepty tylko trzeba powiedziec ,ze dla dziecka.Mnie tez przeraza odleszczowe zapalenie opon mozgowych a po tych 3 kleszczach w tym roku(nigdy wczesniej nie mial) to spokojniejsza bylam bo szczepiony.Z tym mieszkaniem to kiepsko a co jest nad wami??Moze rura jakas pekla skoro leci po scianie bo jak by ktos zalewal to i sufit powinien byc mokry z tego co pamietam.
 
Witam po przerwie weekendowej!
Myslalam ze nie bede mogla za Wami nadazyc ale widze ze chyby wiekszosc urlopowala:-)

W PL fajnie bylo, tylko za krotko. Do tego jeszcze ten samochod robilismy i tak jakos szybko zeszlo. A w samochodzie sie okazalo ze jakas cewka od klimy poszly i trzeba bylo wymienic. Ale juz zrobione i dziala, az za zimno czasami. Droga tez jakos zeszla, do PL jechalo mi sie lepiej niz z powrotem, jakas taka wczoraj zmeczona bylam. Ale najwazniejsze ze szczesliwie i bez mandatow sie dojechalo.

Vici, my chcielismy psa ze schroniska ale jeszcze malej na swiecie nie bylo. U nas najpierw byl pies potem dziecko. W sumie to Nicole juz w brzuszku byla:-)

Kathinka, ja na kleszcze zawsze szczepilam w tych takich Gesundheitscentrum czy jakos tak. Tam podobno zawsze taniej tylko najczesciej dlugie kolejki bo to jakies dni i godziny na szczepienia sa wyznaczone.

Beabea, moja siostra wlasnie wrocila z Chorwacji, byli na tej wyspie i zadowoleni. Siostrzenica byla gdzies na ladzie, troche nizej ale dopiero bede z nia wieczorkiem rozmawiac to sie wiecej dowiem. Widze ze takie same plany macie jak my. Najpierw Chorwacja potem PL, jesli wszystko dobrze pojdzie. Ja mam urlop za 3 tygodnie, A Wy kiedy sie wybieracie?

Jeszcze jedna nowina. Kota w PL zostawilismy! U tesciow, maja swoj dom, podworko i teraz Tosica ma jak w raju. Musielismy ja wziac do Pl bo nie bylo z kim zostawic no i tak wyszlo. Juz sobie smiga po sadzie. I dobrze chyba, ona tutaj to tylko na balkonie albo na oknie chciala siedziec a tam ma wszystko.

Zabieram sie do roboty. Zycze milego dnia!
 
Czesc dziewczyny,
Ja tylko na chwile przywitac sie. Niestety juz wrocilismy. Ja wolalabym dluzej zostac, ale maz nie ma urlopu teraz, a nie mogl sobie wyobrazic, ze my z nim nie wrocimy:-p Jak juz Laura sie przyzwyczaila do otoczenia i moglabym ja zostawic i gdzies wyjsc, to juz trzeba bylo wracac. A dzisiaj w nocy dala taki koncert, ze hoho, nawet nie wiem co jej dolegalo.
Aaa wiecie, ze teraz sa tanie polaczenia autobusowe z Polski do Wiednia? Mam nadzieje, ze zostana i ich nie zlikwiduja, to dziadkowie beda mogli czesciej wnusie odwiedzac:laugh2:
 
reklama
Hej hej
Mam chwilke wiec klepie :)
Tak cieplo ze moze bysmy sie umowily gdzies na jakis spacer lub basen??

wklejam wam fajny tescik dla porannej zabawy :) wrozba

Uciekam do kolezanki na plotuchy
 
Do góry