reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Asiunia ojj znam ten bol, ale zapraszam do St.Pölten na jakas kawke. Mi teraz moja dobra kolezanka wyjezdza na cale lato:-(
A z praca to rzeczywiscie nie mam na co narzekac i mam nadzieje, ze tak zostanie. A co ciekawsze to sa sami faceci:tak:
 
Hej
Kathinka wyglada superowo ten taniec;-)Daj znac jak na zywo atmosfera....
Pogoda nam sie popsula,dopiero od wtorku poprawa ma byc.
Idzie ktoras na Donauinselfest?
Maxmama gratki dla zdolnego synka!!!!!!!!
Mb-1 faktycznie tylko pozazdroscic takich mozliwosci w pracy:tak:A co robisz jesli wolno spytac bo zaintrygowalo mnie to ze samych facetow masz w kolo:-D
My po spacerku wczorajszym i dzis.Wczoraj ledwo lazilam juz tak bolaly mnie stopy,piety zwlaszcza z tylniej strony,echh chyba moje problemy ze stawami sie znow odezwaly,buuu....Dzis sie oszczedzalam

Jutro robimy z cora muffinki czekoladowe,takie z kartonu z Zielpunkta.Zobaczymy co to za cudo.
 
Witam. beabea-ja sie wybieram na Donauinselfest bo obiecalam synowi,ze pojdziemy.Musze tylko kogos do malego miec, bo z nim nie chce isc a i sama tez nie.
Kathinka gratuluje i zazdroszcze samozaparcia,diety,kijki ,tance.Daj znac jak bylo na tancach ,bo wyglada ciekawie i pewnie wszystkie miesnie sa obolale po takim wysilku.
 
i jeszcze co do muffinek. Beabea daj znac jak wyszly te z kartonu. a kiedys pytalam,moze ktoras zna przepis na muffinki? Moze Kathinka,bo to Ona jest krolowa wypiekow.:tak:
 
Witam!
Widze ze Maxmama juz nie spi:-) Ja tez nie, juz w pracy. Ale fajnie bo tylko do srody a potem do PL na 3 dni.

Maxmama, ja mieszkam w 22gim! Blisko stacji U2 Hardeggasse. Ale faktycznie, jak Kathinka napisala, mozna zawsze sie gdzies spotkac tylko w koncu trzeba sie na jakis termin umowic. Donauinselfest bylby dobra okazja, tylko ze mnie nie ma.
A co do Muffinek to tez nie mam dobrego przepisu, zawsze jakis z internetu probuje ale jak narazie jeszcze nie znalazlam dobrego. A z kartonu tez robilam, mi smakowaly.

Kathinka, czekamy na relacje!

A gdzie sie podzialy wszystkie inne kolezanki?
 
Ja tez sie witam,
mielismy wczoraj jechac do Wiednia, ale przez ta pogode zrezygnowalismy. U was tez tak zimno? Niby ponad 20 stopni jest, ale zmarzlam jak cholercia , a bylam tylko chwile na zewnatrz.
Ja powoli szykuje nas do wyjazdu. Jeszcze dzis jedno pranie musze zrobic i na zakupy wyskoczyc, cos dla dzieciakow i na dzien ojca kupic.
 
mb_1: To dobrze, ze tym razem z Wiedniem nic nie wyszlo ;-), bo ja niestety chora w lozku leze (glupia bylam i po treningu na rowerku wyszlam na balkon :no:), nastepnym razem jak sie uda daj znac to sie spotkamy! :tak:

Ja tez jade do Polski- yupi!!! Mam juz bilety na druga polowe sierpnia!!! Milej podrozy!

beabea: jak sie wykuruje to na 100% jestem na Donauinselfest, to moj urodzinkowy weekend :-D.

Asiunia_D: dla mnie mieszanka na mufinki z kartonu to podstawa, a potem dodaje roznego rodzaju nadzienia etc. Zawsze wychodza inne.
Czasem korzystam z tej stronki ElkJoes Muffin Paradies!.
 
reklama
Mufinki wrzucilam do kuchennego :) jeden przepis autorski ;) drugi inny rownie smaczny

Ja dzis w biegu , chyba jak zawsze hihihi Mama ma wpas po Gabi musze torta zaczac krecik kolejnego no i zaplanowac cos na rocznice . Mama zgodzila sie z dziecmi noc spedzic wiec Wieden nasz tylko nie wiem gdzie sie ruszyc .Moze cos podpowiecie??
 
Do góry