reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Aniag78 gotowe, doczytaj sobie dokładnie o głosowaniu. Koleżanka kiedyś brała w tym udział i dużo zależało od czasu głosowania. Przebijało się jakoś punkty czy coś...może teraz też tak jest :)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Karola dziękuję;-) ;) Nie napalam się na wygraną jak łysy na grzebień, ale spróbować można, nic to nie kosztuje:blink: A z chusty bym się cieszyła, oj bardzo:laugh2:
 
Hejka kochana. Trafiłam na to forum dzis pierwszy raz i chetnie bym sie tu zadomowiła-jesli pozwolicie. Mam prawie 32 i prawie 7 letnia dziewczyne, a teraz w drodze druga dziewczyna . Obecnie jestem w 25 tc i od tyg na krankenstand. czy jest tu ktoś, kto od tego momentu (25tc) nie chodził juz do pracy z powodu oczywiscie bolów w plecach lub innych, a od swojego ginekologa nie dostał Freistellung i jechał na krankenstand do końca???
 
Witaj Izulka :) Gratulacje ciąży.
Tutaj ginekolodzy nie wystawiają zwolnień na mdłości czy bóle pleców. Jeśli jeszcze nie było kontroli z KK to pewnie będzie. Na ogół przyszłe mamy pracują do 8tyg. przed rozwiązaniem, ale na L4 też są. Któraś pisała niedawno, że była w takiej sytuacji ;)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
dzięki kochane za szybko odezw.Jestem z 23 -ego. w Wiedniu od 3.5 lat i tak naprawdę dopiero teraz zaczynam sie zadamawiać..:)
Na zwolnienie poszłam z powodu nie mocy podniesienia sie z łożka , do 24 ssw, ani jednego dnia nie opuścilam , ale z zawodu jestem fizjo i wiem kiedy organizm powinien sobie darowac, zwlaszcza jak sie nie da wstac czy wyprostowac ( moja córka by powiedziała stara baba)... No zobaczymy, ja nawet nie wiem jak tu KK funkcjonuje, czy wszystkie w ten sam sposób ja mam KFA, ale przekonam sie pewnie sama . W pierwszej ciazy byłam na forum niezle mamy , ale to bylo jeszcze w pl - spedziłam wtedy z mamuskami mnóstwo fajnego czasu i chciałabym żeby może i teraz sie udało. Zwłaszcza tu na obczyznie)
 
reklama
Jak to mówią "licho nie śpi" więc my tu czuwamy :D
Mam szwagierke fizjo, nie dziwie się że plecy bolą bo większość dnia pewnie na stojąco

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Do góry