reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!


Dziewczyny, szukam dobrego, sprawdzonego ginekologa...
Kogo byście mogły mi polecić?
Wiem że Antepowicz z Medicusa ma dobre "notowania", ale czy jest jeszcze ktoś poza nią?

pozdrawiam


Ja rowniez chodze do DR.Antepowicz tylko ze ja jezdze do przychodni na Santry bo tam rowniez przyjmuje...Chodzilam do kilku ginekologow tutaj i jak dla mnie dobra jest Antepowicz,zlego slowa na nia nie moge powiedziec...
 
reklama
Ja również chodzę do dr Antepowicz, nie zawiodła mnie jak dotąd, jestem zadowolona, a zatem mogę polecić :-)
 
Hej, witam nowa foremke. Ja jestem w 32 tygodniu ciazy. Mieszkasz w Dublinie czy gdzies w okolicach Dublina? i gdzie bedziesz rodzic, jesli moge spytac??
Zapraszam na forum Mamy z Irlandii tam jest nas wiecej i wiecej sie dzieje.
zaraz wskakuje na część irlandzwą naprawde tam się więcej dzieje :D I my mieszkamy Dublin 7 a rodzić będę w NMH Holles Street :D
 
Hej.
Mam pytanie,znacie moze kogos godnego polecenia,kto bedzie robil i sprzedawal na swieta uszka oraz pierogi z kapusta i grzybami?Moj zakres zdolnosci kulinarnych tego nie ogarnia...
Pozdrawiam
 
Moja kolezanka pracuje w jadlodajni w Dublinie i z tego co wiem to przyjmuja zamowienia swiateczne
Ja bede zamawiac makowca a reszte sama robie :)
 
Ostatnia edycja:
Tak Ewo jadalam ostanio jak bylismy w Dublinie u lekarza to poszlismy sobie na obiad,jutro tez tam idziemy na obiad bo mam wizyte u GP.Bardzo dobre maja jedzenie a powiem Ci ze ja z tych wymagajacych jestem :)Dokladnie jest to przed lidlem schodzi sie schodami w dol,z tego co widzialam to jestem tam jeszcze jedna jadlodajnia ale tam nie jadlam wiec sie nie wypowiem.
 
Hop hop :)
kolejna mama z Dublina
na 99% jestem pewna, ze juz kiedys kiedys bylam na tym forum, ale potem jakos nie bylo czasu na pisanie...
no i znow wracam, razem z 5,5 letnia coreczka Kingusia

milego dzionka :)
 
reklama
Do góry