aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
Anineczka nastepnym razem sie pochwale ,ze jade
ale cos mnie sie zdaje ,ze chyba szybciej jakis zlot bedzie u nas 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Cichopek się melduje popołudniowoHalo, tatki sie cos nie moga rozkrecic na tym forum to sobie pozwole tutaj pobazgrac... Dziendobry Paniom![]()
Ktoś chce autograf?

Cały dumny jest

witaj Insignia ja nie pamietam ostatnio zebys ty tez byl odmieniony hi no i auta tez nie poznalam hm moze dlatego że twoja żona Cie uroda przycmiła hihi i było to spotkanie mamusiek, a ty byles jednym rodzynkiemAnieczka pilnuj swojej insigni żeby nam sie tu zamet na forum nie zrobil z powodu jednego męskiego członka forum
))(pamietacie członka
Zeby sie insignia nie uraziła moimi ciętymi żartami?
Witam szanowne Didi i Cichopka?


No,taa gwiazda tu jestem?
