reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
No i sloneczko wyszlo. Chyba czas na jakis spacer tylko musze sie powaznie zastanowic czy mi sie chce :-D

Julia, ja piore w Persilu non-bio lib Fairy non-bio. Plukam w bialym Comforcie lub Fairy

Gastone, ja rowniez trzymam kciuki zeby przynajmniej jedna dzidzia nozki rozlozyla pod odpowiednim katem. A jak sie uda, ze obie dzidzie, to juz super bedzie!!! [ale tak to chyba bardzo rzadko sie zdarza]

Kurde, strasza tym wulkanem i strasza... Ponoc niedaleko tego, co sie uaktywnil niedawno jest drugi- kilka razy wiekszy. Oba wybuchaja raz na ok. 100 lat a ten drugi zawsze w bardzo krotkim odstepie czasu od tego pierwszego ( 2-3 mies(?) ). No, jak mi cos mame w PL przed moim porodem zatrzyma, to chyba sie wsciekne:growl::growl:
 
Wlaczylismy Adzie dzisiaj Bebe Lilly, bo kocha jej sluchac i zobaczcie, co przy okazji sie wlaczylo :-D
[video=youtube;JEVZXh-H0fk]http://www.youtube.com/watch?v=JEVZXh-H0fk&feature=PlayList&p=96D4D7F1F625F210&playnext_from=PL&playnext=9&index=22[/video]
 
c009.gif


Sofika i Fi poszli na Kindre Party!! z KUba do sasiadów a ja mam luzzzz
c019.gif
,
niechcialo mi sie isc (lenia mam)
Pogoda sie polepszyła slonko swieci i jest bardzi ciepło!!!

sofik gdziekolwiek jesteś:-) dzięki za komentarz na blogu:tak:;-):-):happy:
hehehehe nie ma za co!!! cudne fotki na blogu!!!
c014.gif

Haneczka i Antos cudn, miod i orzeszki :)

Kurde, strasza tym wulkanem i strasza... Ponoc niedaleko tego, co sie uaktywnil niedawno jest drugi- kilka razy wiekszy. Oba wybuchaja raz na ok. 100 lat a ten drugi zawsze w bardzo krotkim odstepie czasu od tego pierwszego ( 2-3 mies(?) ). No, jak mi cos mame w PL przed moim porodem zatrzyma, to chyba sie wsciekne:growl::growl:

My do PL pod koniec czerwca lecimy jak sie nie uda to sie załame tak juz zyje tym wyjazdem bo juz mi tu smutno!! :(
Oby nic nie pokrzyzowalo nam planów!!!

Agusiek zdrówka dla Was!!!

Ewelcia ja mam silver cross dazzle fajny wozek, to solidna firma wiec wozek nie powinien sie rozwalic... a jaki teraz mialas wozek!!!??

przeprszam z gory ze nie wszytkich komentuje ale tylko tyle spamiatalam .... ole obeicuje poprawe...
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Lady
- heh - Jozin jest the best :-D stare ale jare..
Marta - czyli sojowe odstwiasz?
Agusiek
- widzisz.. właśnie szukam inspiracji ale mam jeszcze ponad miesiąc i siorka przylatuje to myślę tez coś podpowie :-) ale myślę, że to będzie samochód - najlepsze - bo wymarzył mi się czerwony ale na szczęście po drodze była nasza rocznica ślubu, na którą zrobiłam tort w kształcie serca i czerwony za chiny nie chciał wyjść! i zostało w końcu różowe serce :-D ale taki ładny kolor..a na fotkach wyszedł kolor czerwony :szok:czyli git:wink: w każdym razie auto jeśli będzie to na pewno nie czerwone ;-)
Gastone - trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy bo kurcze strasznie dłuuugo się to ciągnie.. a już masz możliwość poznania płci dzieciaczków :szok: alez to zleciało.. Trzymam kciuki by pokazały co nie co :tak: i oczywiście by wszystko było OK
CrazyGirl - pozazdrościć takiego landlorda...:-)
Lady
- nasz nam nie robi prezentów na święta :no: mało tego - ostatnio ma gdzieś koszenie trawy :wściekła/y: znaczy się on ma od tego ludzi ale pewnie im płaci za to, więc po co kasę tracić skoro my możemy mieszkać w trawie po kolana..Nie kosił od zeszłego roku :baffled: a Patryk jak raczkuje to go łaskocze po nosie :-D
Andziulina - dobrze, że maści pomagą - zdrówka dla Igorka by jednak te leki wyleczyły :tak:
Agusiek - dla Twojego Nikosia też zdrówka życzę
Anineczka - ja też na wrotkach jeździłam.. pamiętam jak się szukało dużych przestrzeni asfaltowych bo po chodniku to terkotało..heh:-D
Ewelcia - ten wózek nie ma rączki z przodu? U mnie by to nie przeszło bo ja nie zapinam Patryka tylko ta rączka właśnie go asekuruje..ale tak to wydaje się, że fajną furę wybrałaś :-) a jaki kolor sobie upatrzyłaś?
Moniadan - Ty to jesteś skarbnicą wiedzy o leczeniu dzieci..aż sobie zapisałam te posty w Wordzie ku pamięci.. Oby się nie przydały ;-) fajnie, że obywasz się bez antybiotyków - ja też jestem nastawiona anty :tak: Zdrówka dla dzieci:happy::happy:
Lubiczanko - zdrówka dla Danielka..a miałam pytać i wciąż mi to umykało..czy wiesz, że Twój suwaczek liczy do Dadzi urodzin a pozostałe liczą wiek? heh - czemu to tak dziwnie..:-p:-D
KasiuIrlandko - Super, że wszyscy zadowoleni bo to najważniejsze! i zdrówka!
Pauletta - zdrówka dla Wikiego - byle nic się tam nie rozwinęło..
Wisienka - również zdrówka..
boszzz..co to się porobiło, że znowu same chorowitki..

Co do atopowego zapalenia skóry, bardzo suchej skóry itp...podobno maść cholesterelowa jest dobra - lekarka przepisała mi w PL tzn.Patrykowi - w sumie nie stosowałam ale moja siorka która ma mega suchą skórę była zadowolona.
 
ja tez przegapiłam, ale moze w necie uda sie zobaczyc, albo chyab jakas powtorka w tv, zaraz sprawdze
Gastone? Marek czy Jarek? ;-) jutro bedziemy trzymac kciuki i daj znac zaraz jak wrócisz

Moj M dopiero wstał, obudziłam go bo juz rosołek gotowy :-)
Jarek ;-)
No i sloneczko wyszlo. Chyba czas na jakis spacer tylko musze sie powaznie zastanowic czy mi sie chce :-D

Julia, ja piore w Persilu non-bio lib Fairy non-bio. Plukam w bialym Comforcie lub Fairy

Gastone, ja rowniez trzymam kciuki zeby przynajmniej jedna dzidzia nozki rozlozyla pod odpowiednim katem. A jak sie uda, ze obie dzidzie, to juz super bedzie!!! [ale tak to chyba bardzo rzadko sie zdarza]

Kurde, strasza tym wulkanem i strasza... Ponoc niedaleko tego, co sie uaktywnil niedawno jest drugi- kilka razy wiekszy. Oba wybuchaja raz na ok. 100 lat a ten drugi zawsze w bardzo krotkim odstepie czasu od tego pierwszego ( 2-3 mies(?) ). No, jak mi cos mame w PL przed moim porodem zatrzyma, to chyba sie wsciekne:growl::growl:

Kurcze ja to mam stresa,jakmama nie przyleci to sie wykoncze...
 
wlasnei wrocilam z zakupow...szybko obskoczylam sklepy ..powiesilam pranko i mysle juz 14 trzeba obiadek robic a tu po 16 szok nie wiedzialam ze to juz ta godzina..ale czas leci ...
lece do kuchni amku robic...

a moj synek ma wielki klopot ...mowi mi w samochodzie ze ma problem i nie wie co robic wiec pytam co to za problem..a on mi :" ze nie ma z kim sie dzisiaj bawic i jest smutny"

biedactwo moje no..
 
reklama
joannn chyba niestety nieodstawie sojowego:no:normalnie sie wściekłam:wściekła/y:dalam mu dla extra hungry bo butla co 2 godziny a słoiczków nie chce:no: i go od razu wysypało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja po zakupach zostałam z kasą tylko na chate:baffled::baffled::baffled:ale udało mi sie kupic dużo fajnych,tanich rzeczy,a najważniejsza to karczer:-)bo i dywan i wózki miałam brudne a teraz sie suszą po prysznicu:-)

oki lece po starszaki:tak:
 
Do góry