Margaritta
MamaDwóchKsiężniczek
helloł
normlanie bosko zimno rano
jeszcze z tydzien i przywykne
;-)
pauletta oj tam- czekałam na takie wczasy 13 lat
wiec wszytsko przed Tobą
madbebe wsio sie prawie sprawdziło
i pogoda i tanie klapki
chociaz oprocz alkoholu i paru innych pierdół to ceny jak w Ire
anineczko zdrówka dla waszej czwórki. Wracajta do formy ;-)
lubiczanka a Ty gdzie od rańca ?
asienko ze Ty na englisz chodzisz. a czemu ja sobie ubzdurałam,ze Ty po ichniemu to śmigasz pięknie? No ale wiedzy nigdy nie za duzo
Piona zatem
Aga_Natalia z czego Ty chcesz chudnąć
ani mi się waż;-) a Ty jak sie czujesz- lepiej juz pewnie skoro siły masz
dasz rade ze wszytskim Ci mówie;-)
A Natusia do przedszkola pojdzie i juz bedzie Ci lzej
No nic mi się nie chce no. A piore odkąd tylko przyjechałam
Dobrze,ze nie leje.
Stroje na Halloween dla dziewczynek są- ozdoby jakies powyciągac musze i będzie git. Nawet kupiłam taki a'la obrusik na ławe czarny w czaszki i pajęczyny
a co!
Po herbatce jednak odkurze moze chociaz.
cya
o i jest lubiczanka
kochana nie wiem co chcemy w sumie- latam po calym swiecie
necie znaczy. A teraz te świetowe tez byłnby fajne,ale... chyba drogawa taka impreza. Trza przysiąść chyba troche
ale poszukac mozna
normlanie bosko zimno rano
jeszcze z tydzien i przywykne
;-)pauletta oj tam- czekałam na takie wczasy 13 lat
wiec wszytsko przed Tobą
madbebe wsio sie prawie sprawdziło
i pogoda i tanie klapki
chociaz oprocz alkoholu i paru innych pierdół to ceny jak w Ire
anineczko zdrówka dla waszej czwórki. Wracajta do formy ;-)
lubiczanka a Ty gdzie od rańca ?
asienko ze Ty na englisz chodzisz. a czemu ja sobie ubzdurałam,ze Ty po ichniemu to śmigasz pięknie? No ale wiedzy nigdy nie za duzo
Piona zatem
Aga_Natalia z czego Ty chcesz chudnąć
ani mi się waż;-) a Ty jak sie czujesz- lepiej juz pewnie skoro siły masz
dasz rade ze wszytskim Ci mówie;-)A Natusia do przedszkola pojdzie i juz bedzie Ci lzej

No nic mi się nie chce no. A piore odkąd tylko przyjechałam
Dobrze,ze nie leje.Stroje na Halloween dla dziewczynek są- ozdoby jakies powyciągac musze i będzie git. Nawet kupiłam taki a'la obrusik na ławe czarny w czaszki i pajęczyny
a co!Po herbatce jednak odkurze moze chociaz.

cya
o i jest lubiczanka
kochana nie wiem co chcemy w sumie- latam po calym swiecie
necie znaczy. A teraz te świetowe tez byłnby fajne,ale... chyba drogawa taka impreza. Trza przysiąść chyba troche
ale poszukac mozna

Ostatnia edycja:

Nie wiedzą co dobre

Radek jak ma na mnie złość to raczej warczy