reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia adres do Agusiek wyslalam ci na priv. Wybieram sie na 15.30.
Ja tez biore aparat wiec popstrykamy sobie :-)fotek
Jak bedzie ladnie to przejde sobie spacerkiem to od razu zalicze spacerek - o i to jest mysl;-)
Teraz uciekam kapac brzdaca i lulu bo czas najwyzszy.
Do zobaczenia jutro babeczki:happy:
 
reklama
agusiek to ty mieszkasz w knocknacarra? Moja znajoma tam mieszka i znajomy i wogole kiedys tam w B&B pracowalam, wiec znam okolice.

Ja niestety narazie sie nie pisze na spotkanie,bo w piatek w nocy jade do shannon i do pl lecimy tzn tylko ja i corcia na 10 dni. Rodzicom nic nie mowie, zrobimy niespodzianke i staniemy poprostu w drzwiach.To sie zdziwia :-)

Pogoda w kratke raz slonce raz deszcz a raz...snieg :-)

Sofik GRATULACJE!!!!!!!!!Tak myslalam, ze zaczelo sie u Ciebie cos dziac wtedy co pisalas. Super, ze juz po wszystkim i masz dzidziusia w reku!
 
GRATULACJE SOFIK I DUUUUŻO ZDRÓWKA DLA SYNUSIA!!!!

Ja mialam pierwszy scan w 14 tc, gdzie pani w huscie i z kropka na czole stwierdzila ze dzidzi chyba juz z nami nie ma bo ona nie widzi bicia serca ,wiec na drugi dzien wyslali mnie do Limerick na nowszy aparat do usg i tam okazalo sie wszystko jest w jak najlepszym pozradku, serduszko bije i dzidzia sie nawet ruszyla tylko ze to nie jest 14tc tylko 10 tc ! przez te moje dluuugie i nieregularne cykle tak sie nagmotwalo. Kolejne usg bylo w Irl sluzbie zdrowiabylo w 31 tc. Dodatkowo, prywatnie zrobilam sobie polowkowe w Galway na 3D.:-)

Kurrr, aż mnie zmroziło...
Bo ta sama pani na początku mojej ciąży powiedziała mi to samo :baffled:.
Nie muszę dodawac, że po badaniu u prywatnego gina okazało się, że jest ok... :confused:

EDIT: doczytałam, że Ty nie z Galway jesteś, ale coś jest chyba w tych "paniach w chustach", grrrr... Nie żebym rasistka była...

Widzę, że kolejne spotkanie się szykuje. fajnie macie Babeczki. Zazdraszczam.
 
Ostatnia edycja:
Larcia do piatku daleko...:-)
Madzia a ty nie zazdraszczaj tylko dawaj do nas:tak:

A gdzie ten nasze "ciazowki na dniach"? rodzic pojechaly czy co?

I ciekawe czy Sofik juz w domciu???wiecie cos?
 
agusiek, z chęcią bym dołączyła, ale pracuję codziennie do 15 45, potem zazwyczaj padam na ryjek i jeżeli gdziekolwiek się ruszam, to na zakupy...
Mam nadzieję, ze w końcu przyjdzie prawdziwa wiosna i tym samym moje pokłady energii się zwiększą :-).
Ostatnio w ogóle jestem skapciała przez cały czas. Myślę, że to przez pogodę, w końcu w ciągu jednego dnia mamy 4 pory roku... Co wyściubię nos z pracy na przerwie, czy wyjrzę przez okno, to niespodzianka...

Aaaa, Dziewczyny, zapomniałam-dzięki za przepisy na scony. Ja robię z brązową mąką, sezamem i słonecznikiem, czasami dodatkowo z serem. Pyyyycha :-)

A "ciążówki na dniach" też pewnie mają meeting.... na porodówce :laugh2::laugh2:
 
Witam serdecznie wszystkie mamy. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos.
 
Czesc dziewczyny!
Co tam u Was slychac?:-)
Ja jutro mam termin a tu ciagle nic sie nie dzieje:-(
Wczoraj rozlozylam lozeczko :zawstydzona/y:nie bylam za bardzo przekonana
bo slyszlalam ze to nieszczescie:-( Co wy o tym myslicie?
Pozdrawiam i zycze milego Dnia!!!:-):-):-)
 
reklama
Hejka kobitki:-)
Fajnie, że się spotykacie live. Ja mam do Was za daleko by jechać:-D
Ale normalnie padłam jak to przeczytałam::wściekła/y:
Ja mialam pierwszy scan w 14 tc, gdzie pani w huscie i z kropka na czole stwierdzila ze dzidzi chyba juz z nami nie ma bo ona nie widzi bicia serca ,wiec na drugi dzien wyslali mnie do Limerick na nowszy aparat do usg i tam okazalo sie wszystko jest w jak najlepszym pozradku, serduszko bije i dzidzia sie nawet ruszyla tylko ze to nie jest 14tc tylko 10 tc ! przez te moje dluuugie i nieregularne cykle tak sie nagmotwalo. Kolejne usg bylo w Irl sluzbie zdrowiabylo w 31 tc. Dodatkowo, prywatnie zrobilam sobie polowkowe w Galway na 3D.:-)
O matko :szok: już sobie wyobrażam Twoją noc Beakta gdy czekałaś na wyjazd do Limerick na badanie.. Taki stres.. Masakra:crazy:
Dominisia1111 - nie wierz w zabobony.. Będzie dobrze:tak::tak: A lada dzień będziesz z dzidzią tak jak Sofik, u której też nie wiem co i jak..:confused:
Miłego dnia również życzę:happy:
 
Do góry