reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Ja już po pracy padam w końcu wolne 3 dni jupppiii:)
Anieczko kochana przeciez aparat to super pomysł , dziecko wie co dobre:)
Ja uważam że nasze forum nie jest monotematyczne, zdarzaja sie kłotnie , odmienne zdania, ale to jest wątek ogólny wiec poruszamy sprawy życia codziennego takie jak spacerki , zakupy , sprawy domowe. A poza tym wątkiem sa wątki tematyczne na których można sie dowiedziec ciekawych rzeczy dla rządnych wiedzy.. Niektóre z nas sa natym wątku długo i czasem wszyscy sa aktywni udzielaja sie itp a czasem sa dni kiedy rozmawiamy o pogodzie i naszych sprawach. A nowe osoby nie znajac nas czasem maja trudnosci wbic sie w temat lub nie inetresuja je tematy poruszane przez nas. Dlatego jak mnie cos nie inetresuje albo po prostu nie chce mi sie pisac to nie pisze .
Wolność słowa i wyrazania myśli
 
reklama
Hey wszystkim :-)
Zaczne od flakow z olejem, kto nie chce czytac nie musi :-p
Rano byłam w Ikei na zakupach, poźniej zrobiłam obiad tacie, a ostatnie 3 godziny spędziłam na sprzątaniu łazienki, zmieniłam rodzicom mate łazienkową, bo tamta juz byla stara i nie mogłam patrzec na nią, a niestety ostatnio takie czynnosci jak sprzatanie, odeszły na dalszy plan w domu, z wiadomych powodow
No ale juz jest czysciutko i pachnąco :tak:

Tylko_chwilka, rozumiem co masz na mysli, ale my raczej unikami burzliwych dyskusji, bo po takich robi sie zawsze nieprzyjemnie
Co bys chciała, zebym Ci pisała moje argumenty, tu i teraz? ale po co?
Ty masz swoje zdanie ja swoje, a po co inni maja to czytac na wątku ogolnym
Jesli chcesz burzliwą dyskusje na temat szczepien, to napisz na forum nieszczepie.pl swoje przemyslenia ;-) albo mozemy popisac w osobnym wątku.
Ten watek jest i moze o dupie marynie, ale my go wszystkie uwielbiamy, własnie za to :-)
Sto Lat dla Kubusia!!!

Lubiczanko to trzymam kciuki aby juz tak zostało ;-)
A gdzie reszta, jak wam minęła niedziela?
 
Witam
My wrócilismy z Busy Bees , Oli juz zasypia a ja chwila relaksu..
Wychodze dzis na imprezke ze znajomymi z pracy wiec za chwile bede sie szykowac:)
Widze tu ucichło, ale pewnie gdzie indziej wrze!!:ninja2:
 
Hejoo laski ;-) my po wycieczce do Galway zaraz lecę kłaść małą;-)
Tylko_chwilka czy jak spotykasz się z dobrymi koleżankami na kawie to też zawsze doprowadzasz do zażartych dyskusji?? bo ja wolę poplotkować to ma być dla mnie czas relaksu a nie emocjonalnych uniesieńi taki dla nas właśnie jest wątek ogólny:tak: no i 100 lat dla Kubusia :-)
 
witam sie wieczowa pora :-):-)

tylko chwilka powiem ci ze cie rozumiem ale to nie jest forum gdzie prowadzone sa zazarte dyskusje na kontrowersyjne tematy raczej swobodna wymiana mysli i doswiadczen Ale w jednym musze sie zgodzic - ciezko sie tu ''wbic'' w klimat Sama raczej jestem outsiderka i zadko sie udzielam bo dziewczyny znaja sie i spotykaja w realu wiec latwiej jest im sie tu dogadac i wogule :sorry2: a nowym ciezko sie odnalesc ....Ale fajnie jest tu wpasc i pogadac :tak::tak: wlasnie o *******ach dla relaksu albo po dobre rady bo dziewczyny zawsze sluza pomoca


a tak swoja droga to chyba sie tu przeprowadze bo nasz limericki watek umiera chyba :-:)-( a mnier samej w domku nuuuudno ( jak maly spi bo tak to rece pelne roboty i niewiem za co sie lapac )


milego wieczorku wszystkim
 
Wcale nie uwazam, ze to forum jest "o niczym". To taka dla Nas odskocznia. Czasem sa poruszane powazniejsze tematy, czasem robi sie "goraco", a czasem piszemy tylko o zwyklych, codziennych sprawach. Niby nic, ale jednak dobrze jest wiedziec, ze mozna tu wejsc i napisac "o dupie maryni". Jest w Nas potrzeba, zeby i z takich blachych "spacerkow,obiadkow,chorob..itp" sie wygadac.
tylko chwila jestes nowa osoba, wiec musisz dac sobie czasu,zeby sie wdrazyc. Ale pewnie- moze i oczekiwalas czego innego po tym forum, wtedy poprostu nie trac czasu. Ja tez jestem mama z Galway i powiem Ci, ze dzieki temu forum, poznalam wiele wspanialych osob, ktore w realu umilaja mi codzienne zycie. Wiem tez, ze dla niektorych osob, to forum jest jakas podstawa, wiec...rowniez powinnas je uszanowac, bo slowami moglas niektorych urazic(napisaniem, ze to forum jest o niczym,szkoda czasu itp itd)

Ide, bo Xfactor sie zaczyna.
 
Ostatnia edycja:
Hejo witam sie wieczorkiem:-)
Boszzzz jaka denna ta konwersacja sie zrobila...tylko chwilka wrzuc na luz, bo ta rozmowa juz widze wszystkie nas nudzi...kazda z nas ma swoje zdanie na interesujacy nas temat i potrafimy krotko to skwitowac, a nie jak piszesz -unikac tematu - przyklad: chocby asienka r (uwaza ze nieszczepienie to glupota) czy aniaa83 (uwaza to za nieodpowiedzialne). Dziewczyny jasno wyrazily swoje zdanie i koniec kropka nikt nie szuka sensacji na siłe. Nikt ich rowniez nie atakuje, ze maja takie, a nie inne zdanie..zastanawiasz sie dlaczego? Bo nie sa monotematyczne i nie staraja sie przekonac innych do swoich racji - poprstu jasno i krotko przedstawily co mysla na dany temat! A fakt ze niektore z nas nie komentowaly tematu poprostu uwazaly, ze nie ma takiej potrzeby i nie musisz zaraz wszystkich wywolywac do odpowiedzi...chcemy to piszemy chocby o dupie maryni, a nie chcemy - nie piszemy i tyle. Jak Tobie sie nie podoba, to nie musisz sie udzielac, chcesz popisac - pisz :-) Ale nie obrazaj nas...aaaa I spełnienia marzen dla Kubusia :-)

No to dobrej nocki babolki
 
reklama
Do góry