reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Jezusie jak ciemno. normalnie jak w tyłku..wiecie kogo.
Miałam busem do miasta podjechać ale pierdziele to, ide starego z wyra ściągnąć niech mnie podrzuci.

Gastone, dzięki za odpowiedź
:tak:. Pamiętam że kiedyś w Lidl były jakieś wełenki, kupowałaś je? Jak ich jakość?

Tichonku, ja miałam Bonjela i dla mnie (w sensie dla Marcela) jednak teetha lepsza
:tak:. Granulek nigdy nie miałam. Z Pl też jakieś miałam i też słabiutkie. Słuchaj Ty weź się nie wygłupiaj tylko wyślij mi swoj adres na priv czy na gg i Ci wyślę tą moją tubkę:tak:! Co ja niby z nią zrobię? mi się do niczego nie przyda:sorry2:. A Ty przynajmniej sobie spróbujesz czy Ci odpowiada.

Lubicznka, słońce Ty mnie źle zrozumiałaś
:-(..I w sumie ja Ciebie też :zawstydzona/y:(myślałam że gp kazał Ci dawać to mleczko...) A swojej opowieści nie dokończyłam bo stwierdziłam że nie będę siać paniki, no i nie chciałam też tak najeżdżać na ichniejszego gp.
A ta szczoteczka na paluszek za to u nas się nie sprawdziła, młody miał odruch wymiotny. Za to mieliśmy taką fikuśną szczoteczką do ząbków, kupiona w boots, dobrze się w rączkach dziecka trzymała, i tym sobie szorował po dziąsełkach.
:tak:
 
reklama
Witam

No strasznie jest na dworze,wieje,leje ,śwista:baffled:

I przez to mam lenia :-p

Ale wczoraj się wykazałam,posprzątałam całą górę.
Dziś tylko lekko z wierzchu ogarnąc,zrobic obiadek,wyszorowac się na przyjęcie męża :-D:-D

Lubiczanko no dałam wczoraj z siebie,chłopaki też.Jak o 13 kazałam im pozbierac kilka papierków w pokoju zabaw,tak wyszli z niego o 19:00 :baffled::-D


Co do żeli na ząbki nam bardzo pomagał dentinox z Pl i właśnie teetha w granulkach,no i viburcol na uspokojenie.

Teraz właśnie zrobiłam listę mojemu M do apteczki dzidziusia.
No ale nie napisałam mu tego dentinoxu,spróbuję tutejszą bjongelę.Ona ponoc też bardzo pomaga na stany zapalne dziąseł u dorosłych.

Gastone zdrówka dla Maxa.Widac,nie możesz za długo cieszyc się poprawą,zawsze coś.Oby szybko to się skończyło i wróciła harmonia do was.

Renni super,że już powracacie do żywych.A jak Nacia w przedszkolu?

Barmanko dzięki za opinię co do szczoteczki,też się skłaniam ku Oral,ale jeszcze poszukam która najlepsza. :tak:
 
hej:-)

u nas tez ciemnica, pada i wieje :crazy:
anineczko- nie, w poniedzialek dopiero idzie.
Ide kawke wypic.
A oto dzielo Natalki
obrazek natalki.jpg
 
Bry:-)
Wiecie co z tymi żelami to jednak każde dziecko inne:sorry2:Radkowi pomadał Calgel i nic innego.I też oczywiście tylko na chwilkę,ale przynajmniej udawało mu się zasnąc czy zjesc bez bólu.No i Viburcol oczywiście i Nurofen:tak:Ostatnio będąc w Polsce nigdzie nie mogłam dosta Calgelu i kupiłam Dentinox i Bobodent.Pierwszy w ogóle Mattowi nie pomaga,drugi jakby troszkę ale nie daje takiego efektu jak Calgel Radkowi:sorry2:Na noc Viburcol i Nurofen najlepiej się u Matta sprawdzają:tak:Dlatego chcę sprawdzic jeszcze jakieś tutejsze specyfiki bo a nóż-widelec:tak:
Barmanko
dajże spokój:-DNie mam jak do Ciebie podjechac a Ty nie będziesz jeszcze kasy wydawac i mi wysyłac,se kupię,serio;-)
Renni Natalka tak ładnie maluje?:-)W Paint to zrobiła?Boszsz....mój Radek przy niej to tragedia:zawstydzona/y:Gratki dla zdolniachy:tak:
Z ciekawszych rzeczy....chyba się nam dekoder spalił:nerd:A mój P na dziś wieczór się na mecz Polska-Włochy nastawiał:baffled:O jak mi przykro:-D:-DNie,no ale poważnie to jak tu bez tv egzystowac?:szok:Anineczko przypomnij mi za ile M teraz ten dekoder N kupił z multiroomem?I jaki abonament?
U nas leje i tylko czekam jak znów zacznie mi na głowę kapac:confused2::confused2:
 
Ostatnia edycja:
Witam.Kurcze pogoda dzis nie zaciekawa,pada i wieje.:no:
Dopiero usiadłam i laptopa wlączyłam,kawke spijam.Igorek troszke się po bujał,teraz leży w leżaczku.
Renni zdolna masz córeczke,fajne malunki.
Miłego dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Tichonku my nie mamy N tylko cyfrę+ :tak:
No i później mi powiedział,że do multiroom potrzebne przecież 2 dekodery,no i na logikę co ja sobie myślałam,że w drugim pokoju kartę sobie w tyłek wsadzę i będę odbierac tv? :szok::-D
Jeden dekoder HD za 129zł,drugi 150zł (ale to dziadki wnukom sprezentowały) i do abonamentu 15zł więcej co miesiąc.Ale wiem,że tutaj w Irl.sprzedają dekodery za 99 euro :sorry2:
http://www.eiresat.eu/n.html


l
ecę po młodego,słońce nieśmiało wychodzi...
 
tichonek,gliwa-dzieki!
Tak w paincie takie malunki tworzy,moze w przyszlosci
bedzie grafikiem????:-D

Tichonek-wspolczuje braku TV
 
Barmanka-ale się sprawa wyjaśniła:)Zwlókł się szanowny żonkę podrzucić do miasta???;))))
Anineczko-no dzielna byłaś,chłopcy też!!!Jestem z Ciebie dumna!!!A co do dekoderu...nową umowe podpisywaliście czy co?Ja mam polsat-też się muszę za tym multiroomem rozejrzeć-dobrze byłoby w polsacie,to już dekodzik jest:)
Gastone-alle oczywiscie zapomniałam-zdrówka Maksiowi:)I oby nie zaczęło się na nowo dominowe chorowanie!!!
Renni-ale zdolniacha Mała:)
 
Zadzwoniłam do przychodni po wyniki i tak: tarczycowe mam świetne:-)Natomiast alergiczne wykazały uczulenie na orzechy:tak:A jednak!Tak jak myślałam:tak:Dobrze,że na orzechy a nie na nabiał,pszenicę czy jaja bo tego wszędzie pełno a bez orzechów da się życ:-DAle wynika też z tego,że ta wcześniejsza pokrzywka była spowodowana przebiałkowaniem organizmu,Dukan więc nie dla mnie:no:Nie mniej dzięki mu za tę dietę:-D
A na orzechy też nigdy nie byłam uczulona:baffled:Skąd to się porobiło?No ale już wiem na czym stoję i orzechowca na święta nie będzie:-D
Gastone ja sie już boję czytac Twoje posty,ciagle jakieś licho koło Was się kręci:baffled:Zdrówka dla Maxia:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonku nie wiem czy wiesz,ale orzechy śladowej ilości są dodawane do wielu produktów (olej arachidowy) np.płatków,lodów,sosów i wielu innych,musisz czytac skład danego produktu :sorry2:

Lubiczanko nie podpisywałam nowej umowy,przedłużyłam starą,ale multiroom zapewne możesz sobie dołączyc do umowy.:tak: Tylko,że do tego potrzebne są dwa dekodery :tak:
M wymieniał stary dekoder na nowy i dobierał jeszcze jeden właśnie do multiroomu ;-)

Renni super rysunek Naci,a ten drugi człowieczek to jakiś czarny koleżka? ;-)
 
Do góry