reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
widze, ze przewaga galway zdecydowana ;) u nas na wsi wszystko po staremu, choc ja powoli mysle o wyjezdzie do polski. obowiazki wzywaja.. i pojecia nie mam, kiedy wroce co gorsza. pracy mam mnostwo i chocby do opieki nad malym ktos by mi sie przydal, wiec moja mama bedzie znow niezastapiona ;)

na stronie ruch w interesie ;D nowe mamy, dzieciaczki w drodze.. witam wszystkich :)

co z Marianeczka tez bym chciala wiedziec - myslalam, ze ja odwiedzimy, w koncu do Killenny dosc blisko, a i znajomych tam mamy, a nie wiem, jak ja znalezc. teraz zreszta pewnie juz nam sie nie uda, bo na weekend planujemy wieksze zakupy, a w next week chcialabym do kraju leciec, bo w pt mam tam wazne spotkanie, nie chcialabym go przekladac.

w ten weekend w Dun Laoghaire byl festiwal kultur swiata, mnostwo ludzi, imprez, baaardzo fajna sprawa. tak wiec trzy dni zlecialy nam na festiwalu. a ten tydzien jakos szybko mija... pogoda niepewna ideologicznie, trudno sie z malym gdzies dalej wybrac. planowalam po poludniu do Dublina skoczyc, ale nie wiem, bo patrzac na to, co za oknem mam watpliwosci. poza tym znow sklad gazety, trzeba artykuly pisac... wakacje podobno mam czy co...

postaram sie pozniej wleciec. tymczasem tylko odnotowuje, ze nadal jestesmy w domku :)
 
didi - mam pytanko - jak to platny wychowawczy - bo ja mam juz klepniety wniosek o wychowawczy ale nic nie wiem o tym zebym jakas kaske miala dostac... mozesz mi napisac cos wiecej? bede wdzieczna :)
 
anineczka, tak to juz jest, jak sie pisze.. i masz duzo wolnego, bo dla mnie wyjazd na kilka miesiecy, podczas ktorych mialam normalnie za prace placone problemem nigdy nie byl, choc przez pol roku lezalam do gory tylkiem ;) i jednoczesnie wolnego nie masz, jak juz wpadniesz w wir pracy. to znaczy dziwne to takie wolne/praca. siedzisz w domu, jezdzisz przez caly prawie rok gdzie ci sie podoba, a zarazem masz terminy, ktorych nie przeskoczysz i nikogo twoje plany nie obchodza.. ale mi to pasuje, zameczylabym sie przez 8h dziennie w biurze :) mialam kiedys taka robote i wariowalam w niej. nie nadaje sie chyba do normalnego zycia ;)
 
witam jestem marcowa mama ktora jeszcze mieszka w PL ale baaardzo mocno zastanawiamy sie nad tym czy nie przeniesc sie do Irlandii ::) i mam ogromna do was prosbe: mozecie opowiedziec mi troche o zyciu tam?? o tym jak szuka sie tam pracy? mieszkania? jak zajmuje sie dzieckiem itp. czy jesli wyjade tam razem z mezem i synkiem bedziemy mieli sie gdzie podziac??
piszcie na priv lub w tym watku bardzo licze na wasza pomoc, bo jestescie moja jedyna informacja :)
i pozdrawiam was wszystkie serdecznie!!
 
magdalenaB, moze najpierw przejrzyj ten watek, a potem zadaj konkretne pytania. bo poki co to brzmi baardzo ogolnie. wiecie w ogole cokolwiek? chocby dokad chcecie jechac?

dziewczyny, czy u was tez takie tropiki?!! u nas upal nie do wytrzymania, a procz tego pochmurno, wiec pogoda jak w dzungli!
 
reklama
Do góry