reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
to robie liste na piatek po poludniu. godzina 16 pasuje? miejsce uzgodnimy pozniej
1. Justa
2. Niekat
3. donkat
4. Filwinka
5.???????
 
Ostatnia edycja:
Donknat:Racja,nie ma co narazie sie stresowac,jeszcze 3miesiace :),chyba nie bedzie tak zle...
Jutro wybieram sie na usg (niestety panstwowo),może poznam płeć maleństwa :-),ale najważniejsze by było całe i zdrowe,płeć jest mi obojetna ;-).
 
Dzień dobry:-)
ja jak byłam państwowo na usg to lekarz nie chciał mi powiedzieć płci:wściekła/y: dla mnie też najważniesze było że dzidza jest zdrowa, ale skoro jest możliwość dowiedzenia się i to przy okzji badania a nie specjalnie to się wkurzyłam że nie powiedział mi:wściekła/y: Taki system pańswowy:-) ale cóż
Powodzenia:-)
 
Witam Ponownie.
Chyba także sie nie dowiem płci dziecka :no:.Czytalam wlasnie na forum ze państwowo traktuja cie jak nie wiadomo kogo a prywatnie jak Panią,niestety pieniadze zadza swiatem.... Załamalam sie troszke bo to moje drugie usg i nastepne bede mogla zrobic dopiero za jakiś czas... Na 16tą ide,także dam Wam znać jak było i co mówiła .Całuje
 
To znowu ja Dziewczyny.
Słuchajcie czy ktoraś z Was bierze albo brała tabletki w ciąży aspargin 2x dziennie i falvit mama,raz dziennie???Od wczoraj biore je i dzisiaj strasznie zwymiotowalam,ledwo co złapałam oddech,może nie powinnam ich mieszać?jak myślicie?
 
reklama
Witam!
Kochane ja niestety w ten piątek odpadam.Kuba ciągle przeziębiony,Krzyś od dziś na antybiotyku,Tomek też ,a ja już charczę i kaszlę paskudnie.
Może następnym razem mi się uda do Was dołączyć.Baaardzo miłego spotkania życzę:tak::-) i pozdrawiam cieplutko.
 
Do góry