reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

reklama
No witam witam...nie zapomniałam tylko tak jakoś nie było o czym pisać...
U nas ok, mały zdrowy. Mąż od przyszłego tygodnia już chyba zamieszka w naszym nowym mieszkanku...ja przez neta wybieram meble :rofl2: dostałam linka z Argosa i szperam cały czas....zdecydować się nie potrafię na nic...hihih
No i zastanawiam sie nad kanapą...bo musi być rozkładana zebyśmy mieli gdzie spać, bo ten drugi pokój to będzie królestwo Filipa. I jak widzę te rozkładane kanapy na tych cienkich metalowych nóżkach:sorry2:...hmmm....mam wrazenie że to nie jest najwygodniejsze i najtrwalsze.... Są jeszcze takie że rozkłada sie materac bezpośrednio na podłogę........może taka byłaby lepsza??? Macie jakieś doświadczenie z tym? Bo ja teraz u siebie w domku mam normalne łóżko w sypialni, nie mam porównania i nie wiem na co się zdecydować. Poza tym mąż mi powiedział że na meble poczeamy trochę pewnie zanim dowiozą więc wolę przez internet juz wybrać i on zamówi...zeby juz coś było jak my z Filipem tam sie wprowadzimy.

Mangie na kawkę to napewno się umówimy :-) Dzieciaki się pobawią a my poplotkujemy ;-)
Sewa pierwsze wrażenia???
Pozdrawiamy
 
Witam,

Madziu fajnie, ze sie odezwalas bo juz myslalam, ze zapomnialas o tym watku:sorry2:
Jesli chodzi o lozko to za bardzo nie pomoge, my mamy tylko wielkie loze. Ale sa tez inne sklepy z lozkami moze tam powinnas zajrzec. Jesli chcesz to jutro podam Ci nazwy - tam tez mozna zamawiac przez internet i w takich sklepach bardzo czesto sa obnizki cen nawet o polowe.

A u nas smutniutko, problemy pieniazkowe i przez to same stresy i nawet male klotnie :zawstydzona/y:. A i do tego siedze cale dnie sama z mala bo M. duzo pracuje...ech... tak to juz jest...

Pozdrawiam
 
Witam! Od srody jestem w Reading. Same pozytywne odczucia :tak:Jedrek zaklimatyzowal sié rewelacyjnie. Mieszkanko fajne, w superlnym miejscu. Opisze wszysko jutro, bo dzis mam jeszcze meza w domku, to nie bardzo mam czas :sorry2:

Pozdrawiam Was serdecznie. Przepraszam, ze tak tylko o sobie. Jutro sie poprawie.

Papatki!
 
Cześć kobietki...
Mangie...co się dzieje??? Może możemy jakoś pomóc? Trzymam kciuki żeby było lepiej..

Sewa...nawet nie wiesz jak mnie cieszy wpis o pozytywnych wrażeniach :) Oby tak dalej!!!!!

Piszcie kochane co u was...bo u mnie to narazie nudy i przygotowania do wyjazdu...ale jak już będę na miejscu i będę miała internet to napewno będzie wiele postów ode mnie;-)
Buziaki
papapapa
 
Czesc dziewczynki,

Sewa ciesze sie, ze u Was w porzadku i Jedrek szczesliwy. Za kilka tygodni jak Madzia do nas dolaczy to mozemy zrobic sobie jakies spotkanko kawkowo - poznawcze :tak::-D.
Madzia ja zamiast nazekac to powinnam sie cieszyc, ze wszyscy zdrowi jestesmy:sorry2:. Od kiedy zyjemy tylko z jednej wyplaty jest dosyc ciezko. Mysle o powrocie do pracy na pol etatu (np popoludnia) ale mamy problem z mala. Nie mamy jej z kim zostawic a jak damy do opiekunki to wiekszosc wyplaty bede musiala oddac :-(.

A tak poza tym to ugotowalam dzisiaj kopytka, zaznacze, ze drugi raz w zyciu :-D i wyszly prawie jak mamusiowe :-D ale ze mnie kuchara hihi.

Pozdrawiam goraco
 
Dzien dobry!

Wreszcie na spokojnie moge posiedziec przy kompiku. Nie pisalam Wam, ale przed samym wyjazdem pochorowalismy sie z Jedrkiem i po dotarciu do UK Jedrka dopadl taki katar, ze maruda z niego byl straszny. Podalam mu Eurespal przywieziony z Polski i w koncu wyzdrowial :tak:

Ogolnie u nas jest ok. Najfajniejsze sa weekendy... kiedy to jest moj maz i jezdzimy sobie, zwiedzamy.

Mangie ja za spotkankiem jak najbardziej jestem. Zapraszam do siebie :tak:Brawa za kopytka :tak::-)

Madzia ciesze sie, ze mieszkanko znalezliscie i to na prawde tanie. Co do urzadzania, to ja znowu ciesze sie, ze nasze bylo urzadzone, bo jakos nie za bardzo podobalo mi sie wywalanie pieniedzy na meble do drugiego mieszkania :baffled: Bo ja nie mam zamiaru tu zostawac na stale, a w Polsce mamy mieszkanie, ktore na nas czeka :tak:i co potem z tymi mebelkami.
Fajnie, ze kazda z nas znalazla to co chce :-):tak:

sasetka co tam do nas skrobnelas i wykasowalas :-:)confused:

Pozdrawiam Was dziewczynki i zycze milego dzionka.
 
Witajcie moje drogie.....
Na początek bedę się chwalić....ZDAŁAM PRAWO JAZDY!!!!! :-D:-D:-D:-D
Jestem taka szczęśliwa...jejku...szok :tak:
Jeśli chodzi o kawkę to oczywiście że się spotkamy...już się doczekać nie mogę :)
sewa świetnie że jesteś zadowolona z pobytu....szkoda ze Jędrek się pochorował...ale najważniejsze że juz jest zdrowy :tak:

Jak tylko będę miała więcej czasu to do was napisze....bo teraz tylko na momencik jestem
pozdrawiam i życzę miłego dnia...u nas w PL upał!!!! :-)
buziaki
 
reklama
madzia ogromniaste gratulacje :-):tak: super, ze udalo sie i to za drugim razem..... brawo!!!!!

Co do pogody..... niestety bez rewelacji :-(ale chociaz dobrze, ze nie pada :tak:
 
Do góry