reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

Witajcie dziewczynki,

Madzia gratuluje serdecznie :tak: fajnie, ze to juz za Toba i teraz mozesz spokojnie przyjechac do UK.

Sewa z mila checia wpadne :tak:. Tylko tak mysle zeby poczekac na jakies sloneczko. Przesle Ci na priva moj numer telefonu.

A u nas pada od samego rana i co tu robic :baffled:

Pozdrawiam
 
reklama
Mangie bardzo chetnie.... tylko zostawmy termin do ustalenia, bo moj maz ma miec kilka dni wolnego i jeszcze nie wiemy kiedy. Bedziemy w kontacie :tak:

A tak na marginesie to ta pogoda deszczowa mnie juz powli zaczyna dobijac :-(

Pozdrawiam Was serdecznie :tak:
 
Witam :-D,

a ja tylko na chwileczke.... bo zaraz wychodzimy na party urodzinowe :-).
Co u Was dziewczyny? Madzia a jak Filipek? Juz lepiej?
Sewa i jak zycie w Anglii?
A ja juz troszke tesknie za Polska ale niestety nie wiem kiedy pojade, to juz prawie 8 miesiecy bez wyjazdu do rodzicow.
Pozdrawiam
 
Mangie wiadomosc doszla :tak: dzieki!

Ja tez Ci cos wyslalam :tak:

madzia jak tam przygotowania do wyjazdu?
 
Witajcie...;-)
Jak u mnie przygotowania??? Szczerze....jak narazie to słabo....tzn. załatwiliśmy wszystkie najważniejsze sprawy...ale pakowanie:zawstydzona/y: mam tyły......
Jakoś radość z wyjazdu zaminiła się w strach przed nieznanym, zdałam sobie sprawe z tego jak bardzo będę tęsknić....za Polską, za wszytskimi których tu mam......:-(
Na dzień dzisiejszy....wolałabym zostać...:zawstydzona/y:
ehhh....mam nadzieję ze jak juz będę na miejscu to trochę ochłonę i będę spokojniejsza........
Filip zdrowy :tak:.....mam nadzieję że tak już zostanie
Niestety nie wiem czy odbiorę moje prawko:wściekła/y:..... chyba będę musiała siostrę upoważnić o odbiór i mi prześle.....
Hmm....to chyba tyle u mnie........ jutro idę jeszce na imprezkę do znajomych się pożegnać....może trochę się wyluzuje, zobaczymy
Kobietki....w poniedziałek juz wieczorkiem będę blisko was..... dostęp do internetu będę miała ograniczony na początku ale odezwę się napewno....całuję i DOZOBACZENIA papaapap
 
Hej dziewczyny,

Madzia ciesze sie, ze Filipek zdrowy bo to najwazniejsze:tak: a jesli chodzi o wyjazd to bedzie dobrze, zobaczysz. Na poczatku wiadomo teskni sie bardzo ale z czasem bedzie coraz lepiej. Polska nie jest az tak daleko :happy: jesli bedzie Ci zle to zawsze mozesz wybrac sie na jakis czas zeby "podladowac akumulatory". A tutaj zawsze mozesz do mnie wpasc na ciastko i kawke:tak:. Ach i zapomnialam wspomniec.... jak przyjedziesz to.... wprosimy sie do Sewy hihi. Mam nadzieje, ze Sewa piecze pyszny serniczek bo ja to mam dwie lewe rece.

Sewa i jak synek??? Mam nadzieje, ze juz lepiej :tak:. Jak Madzia przyjedzie to sie zgadamy i wpadniemy do Ciebie w odwiedzinki.

A ja zaraz wybieram sie z corka na roczkowe party urodzinowe :-D

Pozdrawiam serdecznie
 
moje drogie...pisze do was juz z Anglii....jestem tu juz prawie tydzień...ehhh
jak jest? dobrze...jestem zadowolona, tesknie za polską, ale jest tu całkiem fajnie :)
Jak narazie strasznie z filipem sie nudzimy kiedy mąż jest w pracy, ale powoli się urządzamy i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej. jak bede miala okazje to napisze cos wiecej....
i mam nadzieje ze spotkamy sie na kawce
buziaki pa
 
Czesc dziewczynki :happy2:

Madziu ciesze sie, ze sie odezwalas :tak:, szczerze mowiac to czekalam na Twoj post. Wyslalam Ci moj numer telefonu na priv. Zadzwon jak znajdziesz troszke czasu to sie umowimy. Mozemy wyskoczyc gdzies na spacerek z dzieciaczkami.

Sewa teraz to bez problemu sie rozpoznamy i musze Ci powiedziec, ze masz slicznego synka - taki maly przystojniaczek :tak:.

Pozdrwiam Was bardzo goraco.
 
reklama
Hej!

Madzia fajnie, ze sie odezwalas :tak: ciesze sie, ze u Was wszysko ok.

Mangie dzieki za komplementa ;-) odnosnie mojego skarba. Twoja cora tez jest sliczna :tak: wogole fajna z Was rodzinka.


No i spotkanko na kawce musi byc :tak:

Pozdrawiam Was!
 
Do góry